Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pireliyim, ona göre :(

nilly

Öne çıkan mesajlar

Selamlar.
Akşam saatlerinde veterinerden önce Google'a "evimi pire bastı" diye sorunca bulduğum site olarak Paticik hayatıma girdi. Forumların iyi zamanları vardı, geçti, dediğim halde buranın canlılığı, yaklaşımı, düzeni, kafaları fena halde bağladı beni. Nedir ne değildir diye saatlerdir bakıyorum afallamalardan, beğenimden tam çözemesem de kopamadım.
Pireli takvimim tıkır tıkır işlerken aranıza sızmış oldum, kabul ederseniz?
Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkürler, hoşbuldum gerçekten. Son durumu aktarayım gerek varsa; kahve telvesinden midir, evi gece tekrar terketmemden midir bilmiyorum ciddi azaldı. Bir-iki tane gördüm, onların da patlamasıyla ilaçlama mevzusuna soğudum. Anlattığım-garip bir utanç haline girdiğim için sadece iki kişi- herkes deli misin hemen ilaçlattır, annen dağıtır beynini, gibi feryatlar ettiyse de şuan rahatım.
Siz nasılsınız diye bakınayım hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Hoş geldiniz bayan, itina ile pire temizlenir, haşerat yok edilir. Size bir mesaj kadar uzağım

Mesafe gayet makul.
Hoşbuldum arkadaşlar. Başlıkları okuyup yabancılığımı sindirme sürecim fena halde hızlı ilerliyor. Cevaplara kahkaha atarken +rep diye bir şey vardı ondan verme hevesi duyuyorum yoğun şekilde. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...