Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Noyzura said:

kalbini aç sevgiye gelip birileri seni layığı ile sever o ortamda.

Layığımın sevmesini istesem k*rt kahvelerine giderdim panpa, ben otçu hapçı ayyaş karıları ayıklamak istiyorum. Kalbimde sevgi değil sadece materyalist sahip olma duyguları var.

Şimdi bu mekana giden insanlar paso zom geziyor dimi. Hah ben işte kafa duman gezmezsem bunların çadırlarından karıları kızları kaldırabilir, keyfime göre vur patlasın vur zıplasın takılabilir miyim derdindeyim. Sonuçta adamlar da zom, ayıkkafalar avantajlı oluyor ;) ;)

abi bence adam 10 numara mantıklı konuşmuş. bence bu festivale gidilmeden bunlar bi konuşulsun. kuruya vurmadan , hafif yaş içerek ortamlara yılan gibi akılınabilir mi?

sonuçta millet ağzı yüzü kaybetmiş olucak orda.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Noyzura said:

kalbini aç sevgiye gelip birileri seni layığı ile sever o ortamda.

Layığımın sevmesini istesem k*rt kahvelerine giderdim panpa, ben otçu hapçı ayyaş karıları ayıklamak istiyorum. Kalbimde sevgi değil sadece materyalist sahip olma duyguları var.

Şimdi bu mekana giden insanlar paso zom geziyor dimi. Hah ben işte kafa duman gezmezsem bunların çadırlarından karıları kızları kaldırabilir, keyfime göre vur patlasın vur zıplasın takılabilir miyim derdindeyim. Sonuçta adamlar da zom, ayıkkafalar avantajlı oluyor ;) ;)

http://i.imgur.com/B4Ej8cX.gif
Sosyal ağlarda paylaş

axedice umarım bi kız orana burana asit damlatırda bi kendine gelirsin.

zomluk dediğin şeyde alkolde olur. Alkolün beynini zomlaştırması bir mind statetir. Ama orada göreceğin türlü türlü adam ve kadın var. neyse sen git takıl kendin deneyimle.

BU esnada söylediklerin bana şeyi hatırlattı. Bi kere balıklıova'da bir mini festival düzenlemiştik 2 günlük. İşletme sahibine demiştik lütfen hani kendi misafirlerinizi çağırmayın o tarihte diye ama bu adamlar tırsıyor böyle ne olur ne olmaz birileri olsun diye çağırıyorlar yiğenlerini falan.

Gecede mainstage'in yanına anadolu kamyonet ile mekan sahibinin yiğenleri gelmişti. böyle adamlar sabaha kadar kamyonetin üzerine oturup böyle biz dans ederken aç aç kadın arkadaşları kesiyorlardı böyle tam senin kafadalardı sanki "şimdi bu adamlarım hepsi zom galiba biz bu karıları ne yeriz" falan. O kadar saatlerce bakınca cidden rahatsız olmuştum böyle adamlar olabilecek en ilkel halde elleri ceplerinde hazır bekliyorlardı.

Umarım böyle takılmazsın. Cidden eğlenceli ortam güzel dostluklar ve manitacılıklar oluşabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Gecede mainstage'in yanına anadolu kamyonet ile mekan sahibinin yiğenleri gelmişti. böyle adamlar sabaha kadar kamyonetin üzerine oturup böyle biz dans ederken aç aç kadın arkadaşları kesiyorlardı böyle tam senin kafadalardı sanki "şimdi bu adamlarım hepsi zom galiba biz bu karıları ne yeriz" falan.

Hah işte beni anlatmışsın.

Şimdi bu adamlar başarılı olabildi mi olamadı mı. Ona göre geleyim istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Noyzura said:

Gecede mainstage'in yanına anadolu kamyonet ile mekan sahibinin yiğenleri gelmişti. böyle adamlar sabaha kadar kamyonetin üzerine oturup böyle biz dans ederken aç aç kadın arkadaşları kesiyorlardı böyle tam senin kafadalardı sanki "şimdi bu adamlarım hepsi zom galiba biz bu karıları ne yeriz" falan.

Hah işte beni anlatmışsın.

Şimdi bu adamlar başarılı olabildi mi olamadı mı. Ona göre geleyim istiyorum.

adamlar sadece saatlerce dans eden kızları mal gibi ekleyip festivalin öküzleri madalyasını kazandılar. Sabaha karşı dayak bile yiceklerdi mma'ci bir arkadaşımızdan hatta ben tuttum boşver kanka negatif enerji yaratmayalım insanların huzuru kaçar biz kavga edersek diye.

festivalde en çok kim sevişti diye sorarsan cevap :

Noyzura The Sextroyer

kardeşimi de o festivale götürmüştüm.

Çok hoşuma giden bir hatun vardı böyle kendini yaralamıştı ve onunla ilgilenmiştim biraz çok mutlu olmuştu. Ona dedim gel seni kullanarak bir hatunu kışkırtıcam olur mu çok eğlenicez tamam mı falan dedim . Ok dedi ve hoşuma giden diğer iki kanka hatunun yanına gidip yanlarına oturduk. Yine burnumdan derin ama sessiz bir nefes alırken tutku enerjimi alan etkisi yaratıcak şekilde serbest bıraktım. O esnada etrada dolanan kardeşimde geldi karşımıza oturdu sohbet ediyoruz espriler şakacıklar havada uçuşurken üç kızın arasında otururken tensel temasımın üçünede eşit olarak dağıtmaya çalışıyordum.

Sonra bu durum şaka konusu oldu ve kızlar "yaa noyan bana daha az dokunuyorsun falan derken " ön sevişme vari ortamdan kardeşim utanıp kalktı.

Sonrasında "abi çapkın olduğunu biliyordum ama bu kadar free style yardırmandan ötürü gözümde barney stinson yanında halt yemiş" demişti..

sahilde seviştim .... ağaçların arasında seviştim .. Çimlerde dolunayın altında seviştim. hamakta seviştim...

dans ediyordum böyle bir kız arkadaşımın kafasının çok karışmış olduğunu farkedip fenlaşıp yere düşecekken hemen yakaladım "iyi misin ? " dedim. "Hayır değilim ama insanların beni fenalaşırken görüp evhamlamasını istemiyorum beni burdan götürür müsün herşey çok acayip oldu " dedi . tabi dedim festivaldeki bütün çadırlardan uzak kendi domainime götürdüm. seks oğlu seks...

Axedice ... doyasıya sevişen bir erkek olmak istiyorsan böyle çakallıkları bir kenara bırakıp maksimum şekilde kendin olmalısın. Her erkeğin öz doğasında kadınları baştan çıkartıp kışkırtacak her türlü şey mevcut aslında. Ama biz kendimi reddedip dolaylı yollardan ucuz çakallıklar kadınları kafalamaya çalışırken çoğu zaman kendimizi küçük düşürüyoruz.

Kadınlarda doyasıya sevişmek istiyor ama böyle ucuz laf oyunları ya da düşük iq'Lü trickler atan erkeklerle değil. Onlara olabildiğince net olan , onları kışkırtan, baştan çıkaran erkeklerle...

yalandan "seni seviyorum" demek yerine dobra dobra "seni fena silklerim" diyebilecek kadar samimi ve arsız olabilmek süper birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

yeğen.

bir de alkolde zom olunuyor demissin
ben ot icince nasil olunuyor onu merak ediyorum noyzura
onu da deneyimlerini aktarabilir misin
asit ve mantar kullandiysan onlari da yaz

ot nasil iciliyor bi de sigara gibi mi en iyisi

özcan sen 10 seneden fazladır uyuşturucunun her türlüsünü kullanmıyor muydun?
seneler önce yurtdışından lsd getirip festivallerde satan arkadaşın kubilay uyuşturucudan ölmedi mi?
hatta polise yakalandın 4-5 yıl evvel yalvar yakar kurtulmadın mı?
şimdi gelmiş uyuşturucu üstünden milletle daşak geçiyorsun.inan bir bok anlamıyorum senden.
zeki akıllı adamsın, halin vaktin yerinde, gezdin gördün, tamam ama sen manyak mısın lan gelmiş forumda çoluk çocukla uğraşıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...