Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

işte yasak olmasıyla senin kullanman arasında ki fark halüsinasyon oluyor.

tabikide yasak abi çok zararlı şeyler. ben müziğimde ve dansındayım doğa içerisinde. hem pkk'ya gidiyor o paralar sonra kurşun alıp o paralarla mehmetçiklerimize şehitlik mertebesi nasip oluyor cennete gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

noyan gel senle seneye essavira'da gnawa fest'e gidelim
öbür sene de goa'ya gideriz

gnawa fest nedir yaw baktığımda acayip birşeyler çıkıyor ama tam kafamda yer edemedi .

goa olayı da kıyaks olur geçen sene gidicektim tam biletimi alıcakken aksilikler çıktı, bu sene gidicektim aşık oldum kaldım. gidip k okyanuslarında kendimi kaybetmek istiyorum.

bu esnada geçen goa'dan bi hatun arkadaşım dedi "noyan ne biçim bir adamsın goa'ya hiç gelmedin ama burada bile insanlar seni tanıyor muhabbetlerin dönüyor " diye ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yav said:

noyan gel senle seneye essavira'da gnawa fest'e gidelim
öbür sene de goa'ya gideriz

gnawa fest nedir yaw baktığımda acayip birşeyler çıkıyor ama tam kafamda yer edemedi .

ek$i said:

kuzey afrika'*nin ozellikle de fas'in, zamaninda afrika'nin guney kisimlarindan buraya kole olarak getirilen halkina ve bu halkin muzigine verilen ad. islam muzigi ile ritm agirlikli afrika muziginin guzel bir birlesimi. dinlerken transa gecilebilecek bir muzik bu.
hassan hakmoun,nass marakesh ve gnawa diffusion basarili gnawa icracilarindan.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene de dahil olmak üzere her sene minimum 30-40 kişilik arkadaş gruplarım goa da oluyor yaw ve bir o kadar da eğleniyorlar. yılın yarısını tr'de sürüneceğime kışın goa'da doğa müzik , handcraft takılırım modundalar. goa gayet goa hala ama hiç bir yer zaten 20-30 sene önceki hali gibi kalmıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

goa orda burda gördüğüniz gibi bir yer değil.
sizin o gördükleriniz eskidendi.
artık djlerin sırf para ve saygı görmek için gittikleri halkın gözünün açılıp para hırsına büründüğü çok boktan bir yer halini aldı.
goa ya gideceğine, turlar var amazon ormanıda yaşayan bir shamanın yanına gidiyorsun o seni 2 hafta eğitip milyon çeşit şey yedirip tecrübe ettiriyor sonrda basıon geliyon 10 numara tatil böle bir amaç için.
Sosyal ağlarda paylaş

olm azıcık paraya kıyın çok değil zaten sizin kafalar, gidin Goa'ya Hindistan'da. Güzelim Ege sahilini mahvettiniz, Foça'da Alaçatı'da huzurumuz kalmadı. Ciddi diyorum lan. Psy kafası geçen yaz ben rüya taciriyim diye sandalet adam geldi bir tane Bodrum'da, gelişine çakıyordum yeminle kitledi şarap parası diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...