Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

bingildak said:

avrupada en kralları var, türkiyede olmasa da olur, gerekli değil.

mis gibi organizasyon var ülkende . 3k yabancı geliyor bu festivale. yaptığın yoruma bak =)

abi misliği üzerine uzun bir yazı yazdım ama göndere elim gitmedi. sevene, katılana saygım sonsuz, pek umrumda da değil dürüst olmak gerekirse fakat bu ortamlara girip de hayatını bir daha düzene sokamayan arkadaşlarıma yanarım başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Noyzura said:

bingildak said:

avrupada en kralları var, türkiyede olmasa da olur, gerekli değil.

mis gibi organizasyon var ülkende . 3k yabancı geliyor bu festivale. yaptığın yoruma bak =)

abi misliği üzerine uzun bir yazı yazdım ama göndere elim gitmedi. sevene, katılana saygım sonsuz, pek umrumda da değil dürüst olmak gerekirse fakat bu ortamlara girip de hayatını bir daha düzene sokamayan arkadaşlarıma yanarım başka bir şey değil.

Gericilik türban ya da yobazlık değil sadece işte. farklı olan herşeye karşı bir hoşgörüsüzlüktür.

Hayatını toparlayaman arkadaşlarına yanmaya devam et sen. Böyle organizasyonlara gideceğine kpdsye falan hazırlanıp "adam" olsaydı. Hayatını düzene soksaydı, en az 3 çocuk yapsaydı..

Ben de askere gidip bir daha asla hayatını toplayamayanlara yanarım. Hastaneye sağlıklı gidip asla normal sağlığına dönemeyenlere yanarım. Ufak bir protesto yaptığından dolayı hapisten çıkamayanlara yanarım. Otoriteden farklı düşündüğünü yazdığı için hayatı sona erdirilenlere yanarım.

Rengarenk bir ortamda iki drug takılıp dansedince bir insanın hayatı kayıyorsa o insanın zaten temelde ciddi bir sorunları vardır görmezden geldiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

birde sürekli ilginç birşeyler olabiliyor ve çok ilginç kişilerle karşılaşabiliyorsun böyle.

Bir gün cennet koyunda bir festivaldeydim. karadan ulaşım falan yoktu festival alanına ve bugün hiç çıkmadığım kadar yüksek şeyler denicem dedim bi anda koydum bir sürü falan arkadaşlarım panik oldu "noyan delirmeyesin o kadarı çok fazla" falan dedim neyse.

hava kararırken böyle algılarımda bir değişim hissettim. Sahilde yürüyordum ana sahneden uzakta old school hippiler gitar falan çalıyordu onlara bakayım ne ayak dedim böyle kumların üzerinde yürürken "Noyaaannnnn" diye biri seslendi böyle anlayamadım bu ne ya falan diye baktım yerde acayip bir şekil.

Bir tane arkadaşım böyle savaş filmlerinde ölmek üzere olan asker gibi yatmış başı sevgilisinin kucağında son bir isteği varmış gibi oturdum yanına saygıdan dinliyorum.

"kanka mantar yedim zehirlendim çok ağır geldi ayakta duramıyorum ne biçim iş" falan diye yakınıyordu. "dede tribine girmişşin sen önce yaşlı gibi takılıp git gide gençleşeceksin dert etme" falan dedim güldüm.

Sonra karşıda denizin ortasında kocaman kuvvetli bir ışık . Panik oldu arkadaşım "bu ne lannn" falan diye. Dedim "benim kızlar geldi ya sipariş etmiştim tam zamanı şimdi " kalktım ayağa böyle ışığın geldiği yöne doğru yürürken heralde bir turist teknesi de eğlenceyi görünce karaya yaklaşalım falan dediler takılmak istiyorlar sanırım gibi düşüncelere daldım böyle tekne yaklaştı iyice kuvvetli bana doğru dönük ışıktan hiç birşey göremiyordum ama el sallayıp "Helloo" dedim.

Sonra tekneden "Noyuaaannnnn" diye kız sesleri ve ardından denize atlama su sesleri geldi böyle iki bikinili kız ıslak ıslak gelip sarılıp "noyan ne yapıyorsunnnnnn" diye çoşkuyla sarıldılar. kafam karışıktı biraz kim olduklarını seçemedim ama "hoşgeldiniz gelin size alanı gezdireyim " dedim o esnada yerde yatan arkadaşımın önünden geçtim koluma girmiş iki kız çok komik olmuştu.

Sonra stage önüne gittik biraz dans edeyim falan dedim ama kuma batıyormuş gibi vıcık vıcık oldu yer. sonra iki gözümle olan görüşüm böyle tek bir gözüm varmış gibi balık gözüne döndü bakıyorum sahne , dağ müzik hepsi bir birine karışmış .

Sonra yanıma normalde dünyalar güzeli olan güzel bir kız olan arkadaşım geldii "noyannnnn nerelere kayboldun senn napıyorsun" dedi ama böyle undead gibiydi o esnada kafatasını falan görüyorum iskeletleri falan. Sonra ortama baktım herkes bilim kurgu olmuş ortamın yarısı derisi soyulmuş cyborg diğer yarısı kurt adam gibi falan. Kızdanda tırsar gibi oldum ve sorusuna kaçamak cevaplar verdim . "Geziniyordum öyle" dedim. Tatlı tatlı gülerek "nereleri geziniyordun bakayımmmmmm" dedi . bende "her zamanki yerler işte anladın mı herzaman ki yerler..." deyip biraz üzülür gibi olunca gülüp şaşırdı beni yanlız bıraktı.

Sonra yanıma ilk başta beni uyaran arkadaşım geldi "noyannn nasılsın ne durumdasın neler görüyorsun ? "diye sordu. "Walla şuan sana baktığımda mekanik bir kurt adam görüyorum çok acayip görünüyorsun" dedim . "Abi beni öyle görürken nasıl bu kadar sakin olabiliyorsun ? nasıl korkmuyorsun yaaa ?? " dedi . "ne korkçam lan salak git oyna" dedim tatlıca kafasına yavaşça vurdum bu da gülerek böyle dansede dansede yanımdan uzaklaştı falan .

sonra yerde yatan arkadaşımı gördüm oturuyordu bi yerde böyle şekli kaymıştı biraz. Gidip çadırımdan bi kimono getirdim ve birde yelpaze giydirdim direk üstüne. Adamda tam bir epik adanalı böyle kimono ve yelpaze şekliyle dünyanın en eğlenceli varlığına dönüştü ;D

Sonra dağın tepesine bir ufo indi böyle herkesin aklı çıktı ama 5 saniye sonra herkes unuttu falan. dans ettim sonra hava aydınlanır gibi olunca eğlencesine ormanda ninja filmlerindei karakterler gibi koşturdum böyle hızmı alıp agaçların üzerinde 1 2 adım atıp farklı yönlere zıpladım falan.

Sonra güzelinden bi sigara geldi iki nefes çektim uykum geldi güneş iyice doğunca gölgeye kurduğum hamağıma yattım falan ...

serinmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yildirimokur said:

1-2 seneye kalmaz yasak gelir böyle festivallere, Akp ayıkmadan gidilmesi görülmesi gerekli kesinlikle.

sanmıyorum ama böyle taramalı tüfekli jandarmaların etrafta dolandığı festivaller oluyor =)

Bu festivalde bu sene epey sıkı olucak, ikincisi zaten bu hani öle giderim mantarımı yerim felan dediğiniz türden bir festival gibi gözüksede bu sene epey sıkı olucak aramalar ve kesinlikle yasak uyuşturucu.

Kalite açısından epey kaliteli gelen insanlar vs zaten yabancı ağırlıklı festivalden çok böle piknik havası var geçen sene gitmedim bu senede gitmicem ama biletler felan epey ucuz zaten, bir kerelik görülücek bir festival.

Hani öle etraf junkie keş piskopat dolu bir festival gibi düşünmeyin gayet nezih, bizim ergen festivallerine göre çok çok daha kaliteli olur.

Tabi bu psy fest sonuçta tipler hep alternatif.

Böle daha nezih ve aile ortamı tarzında bir festival iterseniz

http://sunsplash-festival.com/

ama bu pahalıdır fakat aile ile gidilir yani rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...