Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

@axedice
eger o tarz muziklerden hoslanmiyorsan kafan kaldirmiyor ise, kesinlikle bi madde kullanman gerekiyor kaldirabilmen icin. yoksa sabaha kadar susmuyor o muzik.
bunlari goze alarak git

ya bunu diyorsunuz sürekli ama bu ortamda vetaran olmuş hiç birşey kullanmayan kişiler var
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Karagöl'de miymiş festival? Dağ evi tarzı bir oluşum var bizim orada haftasonu bahçesini adam etmeye gidecektik, festival mıknatısı gibiyim. Odaları mı kiralasam yatak döşek isteyene

4 senedir ne festivaller dönüyor karagölde. festivallerden önce biz dönüyorduk hep beraber dönelim dedik. evin neresinde karagölün ?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Beyler bi karar verin şimdi karı düşürebiliyor muyuz düşüremiyor muyuz burdan. Ona göre gelelim. Pısay mıdır aptal saptal müzikleri çekeceksek bi getirisi olsun dimi

Şöyle uyuşturucudan kafası güzel 10 hatun olsa 2 gecede 20. Çeşni çeşit. Var mı böyle bi ortam?

kalbini aç sevgiye gelip birileri seni layığı ile sever o ortamda.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

kalbini aç sevgiye gelip birileri seni layığı ile sever o ortamda.

Layığımın sevmesini istesem k*rt kahvelerine giderdim panpa, ben otçu hapçı ayyaş karıları ayıklamak istiyorum. Kalbimde sevgi değil sadece materyalist sahip olma duyguları var.

Şimdi bu mekana giden insanlar paso zom geziyor dimi. Hah ben işte kafa duman gezmezsem bunların çadırlarından karıları kızları kaldırabilir, keyfime göre vur patlasın vur zıplasın takılabilir miyim derdindeyim. Sonuçta adamlar da zom, ayıkkafalar avantajlı oluyor ;) ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...