Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skyforge

Norak

Öne çıkan mesajlar

Şu an Rusya open betada onuyorum, Genel itibarı ile fena değil bir süre idare eder.
Göreceli olarak Level yok , ama prestij kasiyorsun. O da quest yaptıkça geliyor. Veya mob kestikçe de geliyor ufak bir miktar.
Ayrıca birde yetenek map koymuşlar,( ingilizcesi Ascension Atlas ) quest yapıyorsun, mod kesion sana yetenek kristali düşüyor. Sarı , mavi, yeşil. Çeşitli skilleri Map üzerinden o kristallerle alıyorsun.
Başta pek seçeneğin yok o atlas üzerinde, ilerledikçe dallanıp budaklanıyor.
Zaten başlangıçın 3 adet klass (Paladin, cryomant, Işık koruyucusu) içinden birini seçiyon, başlıyon, oyun içinde değiştirebiliyorsun klasları, Hatta klasın biri ile fail olursan solo quest yaparken diğer klasa geçip tamamlayabilirsin. Yalnız şöyle bir şey var , o map üzerinden bir klasın skillerine kristalleri harcarsan, diğer klasın skillerine veremiyon, kasman lazım ona da. Gerçi o mob filan keserken birikiyor. Neye ve hangi klasa ne vereceğine sana kalmış. Ben şimdilik single klas Işık koruyucusu ile devam ediyorum.
Ortam filan iyi, çevre düzenlemeleri güzel, sesler ve muzik iyi ( gerçi ben pek müzik dinlemiyorum oyunlarda) dinlediğim kadarı ile iyi.
Oyunun hikaye güzel, Sinematik şekilde başlıyorsun anlatıyor sana.
Oyunda aldığım etki, gez, gör , mob kes, quest yap, krystaller ve prestij filan kendi geliyor zaten. Gerçi ben pek daha bir şeyler göremedim. Gördüğüm yerler hoşuma gitti yalnız.

Oyun sadece Rusça, adını soyadını bile seçerken latin harflerini isim olarak kabul etmiyor.

Birde Open beta olarak baya akıcı, ama o grafiklere göre iyi bir bilgisayar istiyor. Şahsi fikrim, oyun neredeyse bitmiş gibi, hiç buga veya çalışmayan bir şeye denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ben buna boş değilim, izometrik olmayan hns kıvamında gördüm. mmo olarak pek bir şey beklememek gerek sanki. f2p olması ile p2w olacağı da kesin ama competitive oynamadıktan sonra zaman geçirtebilir. bugün stress varmış ama 1 günlük, 20gb dl söz konusu gibi. yarın pack alanlara beta başlıyormuş (open), 19'u da geriye kalanlar için. hafta sonu bakabilirim. pc'de olması saçma olmuş ama konsol direkt gameplay, arayüzler fln.

hahaha abi, herifler forumda "p2w" yazanları banlıyorlarmış. vay arkadaş. sene 2015. ruslar ya. gerçekten türklerin dengi varsa dünyada ruslar olsa gerek. aynı odunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun yarın açılıyor daha premium account bonusları bile belli değil lol

archeage de p2w idi ama en azından trion oyuncu tarafında olmaya çalışıyordu, yapımcı firma son sözü söylüyordu tabi

headstartta land kapıcaz diye founder packlerden iyi söğüşlediler ama. bunlar gene insaflı davranmış :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...