Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skyforge

Norak

Öne çıkan mesajlar

zahmet edip eu ve us tarafına getirmelerine gerek yoktu oyunu, reddit'te kendilerini becerdiler zaten, neogaf'a bakmadım da orada da yok olmuşlardır muhtemelen. yalandan bir özür dilediler p2w yazanlara attıkları bandan ötürü ama artık kimse o kadar salak değil.

archeage yine bir şekilde hayatta kalmayı hak eden bir oyun da bunun ccu'lar çok hızlı çakılacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

baya zayıf geliyor zaten. ben oyunun varlığını bile unutmuşum. hiç reklam yapmadılar. publisher rezil. community zor oluşur zaten, hele p2w'den millet kaçarsa 2.aya oyunda insan kalmaz.

oyunu deneyeceğim ama founder pack alınmaz. sadece videolarıdan izlediğim kadarını biliyorum ama bi lore'u olmadan iş yapması çok zor. out of the box sandbox mekaniği getirmeden sırf a-rpg yaparak millete satamazlar. wildstar bile patlamışken bunu kim oynar ki. hero engine'miş birde topkek

bu oyun konsola gelseymiş baya iş yapabilirmiş yalnız. community game guide'ı izledim şimdi ui falan kanser gözüküyor
Sosyal ağlarda paylaş

çok lazım sanki bu oyuna erken girmek abi lol

3 gün falan yapsalardı 18 euroluk patato packi kimse almaz. gerçi 1 aylık subs 10-12 eur falan olur. bunda 7 günlük veriyor çok gereksiz yani almak. anca guild olarak başlayacaklara, cbt access, name transfer sağladı işte

open beta herkese açılınca yükü kaldıramayacaklarından yeni server açılır zaten orda başlanılır işte. gerçi en dolu servera girin bence 1 aya ghost town olur yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

abi söylediğin oyuna baktım da inanılmaz leşmiş. çin teması gördüğümde kusasım geliyor zaten. black desert desen gene neyse

http://www.youtube.com/watch?v=5z1BvlMh3XY

yalnız class progression ne aman amanmış

https://i.imgur.com/psREKtO.jpg

farklı exp çeşitleri, istediğin classa gelene kadar kastırmaları hiç olmamış ya. en temizi ffxiv tarzı cross-class bi sistem valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...