Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

barbu said:

bu arada ben 181cm 69kiloyum. ama senden baya baya daha şişman gözüküyorum. kendi standartlarıma göre de normal. hatta göbek bile var.

herkeste aynı durmuyor kilo. o yüzden al biraz bence de. normale gelince bırakırsın. illa sınırı yok.

max 1 74 sün

yoo
Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdi protein tozu olayına girmeyi düşünüyorum da karar veremedim açıkçası. diyet yapıyorum sabahları lor+yumurta öğlen yulaf veya et/tavuk akşam da öyle geçiştirip gidiyorum.

protein tozundaki çekingem bana kilo aldırıcı bir yönü olur mu diye korkuyorum açıkçası. hani kas ağırlığı değil de yağ olarak beni bozar diye çekiniyorum.

okuduğum kadarıyla ara öğün olarak ıvır zıvır yiyceğime protein tozu içersem hem tok tutacak hem de protein bazlı bişeyler yemiş olacağım doğru mudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

idman yapiyorsun herhalde ?

yapip bitirdikten sonra whey alirsan iyi olur. sismanlatacak kadar kalorisi yok zaten. hic dert etmeni gerektiren bir olay degil protein tozu isin ucunu kacirmadiktan sonra.

gymi bitir al hemen bir olcek.

http://www.bennadel.com/resources/uploads/optimum_nutrition_whey_protein.gif

120kalori 29 gramlik tek oclekte aldigin 24 gr protein baska bir urunde yok yani dogal olarak.

adi ustunde supplement zaten destekleyici bir urun. tek olcek yeter idman sonrasi.
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 avuç kuruyemiş veya meyve yesin işte illa ara öğün istiyorsa.
Bence gerek yok protein alıyormuş işte adam düzgünce kırmızı eti ihmal etmemeli ama.

Tok tutma olayı olmaz boşuna para vermesin o kadar. Yani Amerikada yaşasak hadi neyse dicem en azından kesene zarar gelmez ama o kadar pahalanmış ki gereksiz yere şu zımbırtılar zaten öyle herkese ahım şahım gerekli bir şey de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Soris her mesajında sağlıklı yaşam ve beslenmeyi dayatıyor millete.

Temel önemli sağlıklı bir insan kas da inşa edebilir yağ da yakabilir. Hayatı dolu dolu da yaşayabilir. Hastalanmaz. Kimseye muhtaç olmaz. Sağlık bizim doğal halimizdir arkadaşlar. Sağlığımıza sahip çıkalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...