Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

abi boy/kilo ve antreman şeklini/sıklığını bilmediğim için çok sağlıklı bişi yazmama ama genel olarak komplex karbonhidrat ve healty fats tercih etmen lazım yemeklerinde hafif yağları yakayım kas kaybı yaşamadan diyosan 3-4 gün antreman yapıyosan bi haftada, kilonun 2-3 katı kadar protein(gr olarak) 1-2 katı kadar carb 0.5-1 katı kadarda yag alman lazım bunun dışında sebze ve meve yiyerek yeterli mineral ve vitamini alman lazım yeşil çay günde 1-2 kere antremandan öncede sade kahve iyi gider(zero+kahve de iyi gidiyo sert antreman öncesi) genel olarak bu abi benim en çok yediğim şeyler siyah pirinç/hindi yada bonfile kırmızı et/yumurta/peynir/yulaf ezmesi bide fındık fıstık badem ceviz falan
biraz sallama oldu ama sry gece yarısı uykum var biraz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1.77 95 kiloyum (1 ay önce 102 idim 7 kilo verdim O.o).hafta içi 4 gün spora gidiyorum.sabah peynir zeytin normal kahvaltı,öğlenleri tavuk ağırlıklı yemek,akşamda ne bulursam yiyorum :P spordan öncede genelde kahve içiyorum ordan elemanın teki önermişti :P

benim sormak istediğim salondan birisi l carnitine diye bişi önerdi yağ yakımını mı ne hızlandırıyormuş.tavsiye edermisiniz nası bişidir bu? değer mi almama bi faydası olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

soris nickini gorunce redis geliyor aklima. protein tozu ucuz diye dur lan bir deniyim diye almistim aman diyeyim yaklasmayin.

bu ne abi. ne kadar cahilce yorumlar yapıyorsunuz. pazardan 10tl ye falan mı aldın protein tozu diye tarihi geçmiş nesquik mi sattılar.

sorisin doğallığa olan tutumuna saygım var. ama her zaman olmuyor işte. yani bende isterim her şeyin doğalını yiyeyim , proteini sadece etten sütten alayım. da ciddi emek istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Nekro said:

soris nickini gorunce redis geliyor aklima. protein tozu ucuz diye dur lan bir deniyim diye almistim aman diyeyim yaklasmayin.

bu ne abi. ne kadar cahilce yorumlar yapıyorsunuz. pazardan 10tl ye falan mı aldın protein tozu diye tarihi geçmiş nesquik mi sattılar.

sorisin doğallığa olan tutumuna saygım var. ama her zaman olmuyor işte. yani bende isterim her şeyin doğalını yiyeyim , proteini sadece etten sütten alayım. da ciddi emek istiyor.

beni bosver de sen nerden ne alip ictin de yazdın su yorumu onu merak ettim. devreler karismis heralde tekrar bir oku istersen yazdigimi
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

protein tozu ucuz diye dur lan bir deniyim diye almistim aman diyeyim yaklasmayin.

tekrar oku diyor ahahah. burdan ne anlamam gerekiyor açıklar mısın ?

deneme amaçlı protein tozu almışsın. marka belirtmemişsin. sadece ucuz demişsin. neyinden memnun kalmadıysan bir de millete uzak durun demişsin. hani x marka desen uzak durun demeni anlardım. direk protein tozu demişsin. ayrıca protein tozları da ztn genelde fiyatları aynı civarlarda 3 aşağı 5 yukarı.

ne anlayayım burdan lütfen anlat. bi de ne içtin falan diyorsun. daha kendin ne yazdığını bilmiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Nekro said:

protein tozu ucuz diye dur lan bir deniyim diye almistim aman diyeyim yaklasmayin.

tekrar oku diyor ahahah. burdan ne anlamam gerekiyor açıklar mısın ?

deneme amaçlı protein tozu almışsın. marka belirtmemişsin. sadece ucuz demişsin. neyinden memnun kalmadıysan bir de millete uzak durun demişsin. hani x marka desen uzak durun demeni anlardım. direk protein tozu demişsin. ayrıca protein tozları da ztn genelde fiyatları aynı civarlarda 3 aşağı 5 yukarı.
ne anlayayım burdan lütfen anlat. bi de ne içtin falan diyorsun. daha kendin ne yazdığını bilmiyorsun.

yazdigim;

"soris nickini gorunce redis geliyor aklima. protein tozu ucuz diye dur lan bir deniyim diye almistim aman diyeyim yaklasmayin."

Sosyal ağlarda paylaş

abo fail sdfs

redis yazınca gugıla resmi bile çıkmıyor. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. redisi de öğrenmiş olduk.

soris-redis diyince dedim herhalde aralarında bilmediğimiz bir geyik. bu nednele ikinci cümleeye yoğunlanmışım. işi çingenliğe dökersem ikinci cümleye haklıymışım. protein tozuna tü kaka diyen bi dolu adam olduğundna öyle sanmışım.. olsun haksızsak kabul ederiz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

muthis kalitesiz birsey zaten. 70 liraydi 2 kg luk kutusu alayim deniyeyim demistim. midemi mahvetti. sonlara dogru geldikce asiri metalimsi bir tat gelmeye basladi. Kusmamak icin zor tutmustum kendimi. Hani tatsız tutsuz az pismis haslanmis tavuk falan yerim o konuda hassas degilimdir hiç ama boyle berbat bir tat gormedim ben.

Birde topaklanmamasi icin karayollarinin kullandigi drill le falan calkalamak lazim heralde. obek obek kaliyordu icinde. puding gibi yemek zorunda kaliyordum shakerin dibinden.

her yonuyle berbat bir urun ya ucuz diye falan yonelmeyin aman. Ama protein barlari cok lezzetli hakkini vereyim.

favorim banana gaspari yada double chocolate optimum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...