Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

abi ahaha 2 gün önce abartıp 3 idman yapmıştım bi günde(çift idman yapcaktım arkadaş akşam gel lan antreman yapak dedi diye kıramadım) son idmanda artık dururken bile durduk yere cramplar giriyodu her yerime saçma sapan 2.5 kilo vermişim lan o gün sabah bi kalktım ne yag ne su kalmıs vucutta çok korktum lan afsd
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben kas mas yaptım böyle barfiks bile çekiyorum işte ağırlıklar arttı falan 6 ayı geçti spor yaptığım. Fakat kollar kalınlaşmıyor, ince ve kaslı oldum lan?

Böhürt ectomorph olduğum için böyle dimi. Protein tozu içiyorum, kahvaltıda yulaf süt vs. yiyorum, akşam yemeklerim ızgara et/balık/tavuk + salata şeklinde hep. Süper sağlıklıyım ama inceyim hala. Ne yapmalıyım doktor? =(((
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

damarların olduğu noktalara masaj yap abi yatmadan önce 5dk bide kan akışına konsantre ol genişliyorlar
ŞAKALAN :D
yağ oranının az olması, idman yaptıkça kaslara daha çok kan taşımak için daha çok genişlemeleri ve steroid dışında başka yolu yok damarın görünür olmasının

ali senin yarın kadar olabilmek için kaç kilo steroid içmem lazım damardan
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Jaegerjaquez said:

damarların olduğu noktalara masaj yap abi yatmadan önce 5dk bide kan akışına konsantre ol genişliyorlar
ŞAKALAN :D
yağ oranının az olması, idman yaptıkça kaslara daha çok kan taşımak için daha çok genişlemeleri ve steroid dışında başka yolu yok damarın görünür olmasının

ali senin yarın kadar olabilmek için kaç kilo steroid içmem lazım damardan

sırf damardan olmaz pirinci falanda su yerine testoyla haşlaman lazım afasd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...