Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pepsi çorlu fabrikası

Laorx

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Pepsi ve corlu kelimeleri neden bir araya gelmis ki?

Çerkezköy ve çorlu lojistik açısından güçlü ve istanbula yeterince yakın bi konumda yine istanbula göre çok daha avantajlı yatırım imkanı sunuyor. Sanayinin yoğunlaştığı tek bölge gebze-kocaeli değil, BSH ve yan sanayilerinin fabrikaları da bu bölgede.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Abartmayın bazı şeyleri bence kendi çabalarıyla desteksiz bi şekilde kamera kurgusu bile çok iyidi.

hahahahah bilerek öyle yapmış olmasınlar? viral reklam diye buna deniyor işte

kendi cabasıymış/desteksizmiş lol işçilerde durup durup bugün napsakta pepsi için reklam yapsak diye düşünüyorlardı zaten

baya da bok gibi ayrıca, işçiyi oynatıp sevimli gözukmeye calısmıslar sazanlıcak çok tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

cantug said:

Abartmayın bazı şeyleri bence kendi çabalarıyla desteksiz bi şekilde kamera kurgusu bile çok iyidi.

hahahahah bilerek öyle yapmış olmasınlar? viral reklam diye buna deniyor işte

kendi cabasıymış/desteksizmiş lol işçilerde durup durup bugün napsakta pepsi için reklam yapsak diye düşünüyorlardı zaten

baya da bok gibi ayrıca, işçiyi oynatıp sevimli gözukmeye calısmıslar sazanlıcak çok tabi

Böyle organizasyonlar hem firma için yüksek moral, hem de iyi bir reklam oluyor.Amatör çalışma, profesyonel fikir olabilir.

Hacı sen de hakkaten bi pms durumu var.
Sosyal ağlarda paylaş

moral olması kötü bir viral olduğu gerçeğinideğiştirmiyor. yoksa bana ne isterlerse uzun eşek oynasınlar fabrikada viral niyetine

hatta uzun eşek oynasalar bundan daha başarılı olurdu

ha başarısız derken ayy işçiler hiç rol yapamamış çok kötü işçiler falan demiyorum benim tepkim moderatöre
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hem çalışanlarına moral veren hem izleyende pozitif hisler uyandıran reklam niye başarısız ?

Ha yok hepsi kapitalist sistemin tuzağı diyorsan doğrudur, ama laptop başından çok kişi devrim yaptı sistem yıktı.Sistem bu, tıkır tıkır olmasa da yolunu buluyor, arada böyle kısmen de olsa samimi ve insani şeyler görmek güzel bence.Puanım 9 kanka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...