Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yan Dominos!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
GERGE said:

Yeni aldigim hat ile sadece bir subeden alis veris yaptim, kayitlari Yemeksepeti'nde duruyor. Bastirip, subeye gidip, sadece sizden alisveris yaptim, sms gelmeye basladi. Izinsiz yaptiginiz icin kesilmezse subenize dava acacagim demeyi planliyorum. Tutar mi bilmem.

Bunu dedikten biraz sonra telefon edip yapmıştım. 3 gün oldu mesaj yok. Normalde 5-6 tane gelmesi gerekti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
GERGE said:

GERGE said:

Yeni aldigim hat ile sadece bir subeden alis veris yaptim, kayitlari Yemeksepeti'nde duruyor. Bastirip, subeye gidip, sadece sizden alisveris yaptim, sms gelmeye basladi. Izinsiz yaptiginiz icin kesilmezse subenize dava acacagim demeyi planliyorum. Tutar mi bilmem.

Bunu dedikten biraz sonra telefon edip yapmıştım. 3 gün oldu mesaj yok. Normalde 5-6 tane gelmesi gerekti.

Iki ay sonra durum bildirisi. Iki aydir sms almiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha beteri var. evlilik fuarına gittiğimizde e-posta verme gafletinde bulunduk bir mekana (restoran vs), bir süre sonra "günün menüsü" diye bir mail atmaya başladı. sinir bozucu olan herkesin maili cc kısmında böyle 150 200 kişi kadar, çoğu da "ay yeter beni listeden çıkarın" diye all reply yapan bayan olunca katlanarak çoğalan bir spam dağı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...