Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yan Dominos!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yeni aldigim hat ile sadece bir subeden alis veris yaptim, kayitlari Yemeksepeti'nde duruyor. Bastirip, subeye gidip, sadece sizden alisveris yaptim, sms gelmeye basladi. Izinsiz yaptiginiz icin kesilmezse subenize dava acacagim demeyi planliyorum. Tutar mi bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dava açıcam falan bi işe yaramıyor. ben mesaj atan dükkanı bizzat aradım, çemkirdim, tamam dediler yok. bizzat gittim, çemkirdim, tamam dediler yok. mail attım sallamadılar. vodafone'u aradım yapıcak bir şey yok dediler. en sonunda genel merkezlerini aradım yine çemkirdim, hala mesaj geliyor. heriflerin kontrol edemediği bir şey var ortada yani, bi mesaj atma sistemi kurmuşlar, alet artık kendisi çalışıyor mesaj atacağı numaralara falan kendi karar veren bağımsız bir organizmaya dönüşmüş. o yüzden müdahale edemiyorlar sanırım.

mesaj bi yana bok gibi de pizza yapıyorlar. ciddi ciddi nefret ediyorum. sosisli ekmek bile değil yani, gerçekten çok kötü, ekmek bildiğin. ve ucuz olmadığı gibi inanılmaz da kalorisi var. hani İSRAYİLİN OYUNU BUNLHAR GARDEŞHİM desen uyar yani. nası karlı da bi işse istanbulun en varoş yerlerinde bile açılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

abi dava açıcam falan bi işe yaramıyor. ben mesaj atan dükkanı bizzat aradım, çemkirdim, tamam dediler yok. bizzat gittim, çemkirdim, tamam dediler yok. mail attım sallamadılar. vodafone'u aradım yapıcak bir şey yok dediler. en sonunda genel merkezlerini aradım yine çemkirdim, hala mesaj geliyor. heriflerin kontrol edemediği bir şey var ortada yani, bi mesaj atma sistemi kurmuşlar, alet artık kendisi çalışıyor mesaj atacağı numaralara falan kendi karar veren bağımsız bir organizmaya dönüşmüş. o yüzden müdahale edemiyorlar sanırım.

mesaj bi yana bok gibi de pizza yapıyorlar. ciddi ciddi nefret ediyorum. sosisli ekmek bile değil yani, gerçekten çok kötü, ekmek bildiğin. ve ucuz olmadığı gibi inanılmaz da kalorisi var. hani İSRAYİLİN OYUNU BUNLHAR GARDEŞHİM desen uyar yani. nası karlı da bi işse istanbulun en varoş yerlerinde bile açılmış.

dominosun ettigi sube sayisi/kar oraninda dunya uzerinde 1. ulkeymisiz sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Var abi, ama Dominos bloklanmiyor. Telefon numarasi yok, garip sistem. nasil calisiyor bilmem.

ya aslında mesaj detaylarında bi numara falan vardir belki. Ya da ilgili sms'in detayını gsm operatorunden isteyip engellemek falan lazım.

Bana da geliyor uyuz oluyorum.

Little Ceasar
Dominos
inci Ayakabbilari
Garanti
TTnet.

Yüzsüz hepsi. Hadi inci yine bi indirim falan yaparken atıyor. Diğerleri hep
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Allah iyiligini vermesin roket ahahha. sesli güldüm abi ne cekmissin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...