Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.8. Patch

goldbären

Öne çıkan mesajlar

piyasada popüler durmak yetiyorsa britney spears filan var, starcraft ile aynı yıl çıkmıştı sanırım. bilizort da o zamandan beri popüler zaten. 20 yıl önce bilizort diye bir şirket yoktu zaten.
Wisp said:

Sen onun yaşındayken sümüğünü falan yiyodum büyük ihtimal :P

ben onun yaşındayken kimseye sümüğümü yedirdiğimi hatırlamıyorum ama yedim diyorsan öyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

piyasada popüler durmak yetiyorsa britney spears filan var, starcraft ile aynı yıl çıkmıştı sanırım. bilizort da o zamandan beri popüler zaten. 20 yıl önce bilizort diye bir şirket yoktu zaten.
Wisp said:

Sen onun yaşındayken sümüğünü falan yiyodum büyük ihtimal :P

ben onun yaşındayken kimseye sümüğümü yedirdiğimi hatırlamıyorum ama yedim diyorsan öyledir.

Yedirmeye çalısıyomuşun işte sümüğünü,ne kadar dinlenmiycek saçma salak sarkılarda olsa cocuk konser veriyo o yaşta,oda erğenlikden cıkcak sonuçta bi gün bir sürü imkan elinde..

Ben seni bana sümüğünü yedirmeye çalısan biri olarak hatırlıcam en azından ben hatırlıycam ..

Sen Kaşındın kusura bakma :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet çünkü eğlence sektörüyle politika aynı şey. 8-) ayrıca şuraya da politikayı taşıyabilmen cidden (tu) (tu)
Wisp said:
Yedirmeye çalısıyomuşun işte sümüğünü,ne kadar dinlenmiycek saçma salak sarkılarda olsa cocuk konser veriyo o yaşta,oda erğenlikden cıkcak sonuçta bi gün bir sürü imkan elinde..

Ben seni bana sümüğünü yedirmeye çalısan biri olarak hatırlıcam en azından ben hatırlıycam ..

Sen Kaşındın kusura bakma :)

belki ben uyurken filan kendin gelip toplamışsındır, hatırlamıyorum hiç çünkü.

konu eloğlunun şirketiyken laf bulamayıp bana ilkokul seviyesinde saldıran sendin, kim kaşındı otur tekrar düşün derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

bu patchten sonra millet act1 act2 yapmaya baslamıs deli gibi yaratık cıkıyor diye

farm rotası söyler misiniz

act2 de sadece key warden'ın bulunduğu alanı temizliyorum bolca yaratık var.

act1'de festering woods peşine field misery.

mp7 kasıyorum, her run'ım aşağı yukarı 20-30 dk sürüyor. run sonunda 3.5-4 bar doluyor.

not: 52 lvl'ım

edit: tabi param olmadığı için loot ile çok vakit kaybediyorum. loot derdi olmayan 10 dk da bitirir run'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...