Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.8. Patch

goldbären

Öne çıkan mesajlar

lol said:

The following monsters have their experience and chance to drop loot modified to better align with their hit points:

Accursed, Betrayed, Bile Crawlers, Blazing Guardians, Blazing Ghouls Brood Hatchlings, Cavern Spiders, Charged Constructs, Chilling Constructs, Crazed Cultists, Crazed Summoners, Dark Conjurers, Dark Cultists, Dark Moon Clan Impalers, Dark Summoners, Dark Zealots, Deranged Cultists, Doom Wraiths, Dust Shamblers, Enraged Zealots, Fallen, Fallen Grunts, Fallen Peons, Fallen Soldiers, Foul Conjurers , Frost Guardians, Ghouls, Hungry Corpses, Moon Clan Impalers, Murderous Fiends, Noxious Guardians, Ravenous Dead, Retching Cadavers, Reviled, Savage Fiends, Spiderlings, Shade Stalkers, Shadow Vermin, Shock Guardians, Skeletal Crawlers, Smoldering Constructs, Spine Lashers Stygian Crawlers, Tormented Stingers, Toxic Constructs, and Vicious Ghouls

kamyonla adam öldürüyosun ama loot gene düşük gene düşük. ilüzyon artmış sadece heeheeh
Sosyal ağlarda paylaş

droplar daha iyi gibi geldi 1 saat farm yaptım 2H 1400küsür dps li 190 CHC li 11 AS baskada bi sey yok üstünde rare düstü hiç düsmemişti daha önce gloves bide CHC 9 CHD 20 yan statlar bide ..

bügün kapsamlı bi farm yapıyım fikrimi söylerim tam ..
Sosyal ağlarda paylaş

XP farmı için süper olmuş ve artık heryerde farm yapılınabilir olmuş ekranın tümü adam oluyor bazen...

Bir packda 52 adam öldürdüm oha dedim bu benim rekordu :) ama droplar yine rezil neyi artırmışlar anlamadım kestiğin adam sayısı artınca dropta artmış tek artan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Expensiona kadar, oyunun içeriğinden ve sığlığından şikayet edip bırakanlar, hatta geri dönüp dönüp bırakanlar hiç birşey beklmesin bu saçma sapan patchlerden. 1.1.x de heralde exp çıkarcaklar. Güzel gameplayi içeriksizlikten ve sığ itemizasyonla oyunun içine eden blizzarda lanet olsun. Yeni başlıyanlar ve casual gamerlar oynasında diğerleri exp haberi çıkana kadar bu başlığa girmesin bile tavsiye ederim çünkü insanın sinirini bozuyorlar; çalışma yavaşlıkları ve umursamazlıklarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Sam bu kadar ağır hater olunur mu ya :D

Adamlar resmen isteseler bu kadar güven tazeliyemezlerdi kendi comunitysi önünde. Yani bir rezillik ancak bu kadar profesyonalce avantaj haline getirilir heralde.

Bütün US forumları şuan tek tek ayıklanıp banlanan, dolarları geri verilip itemleri silinen hesaplarla çalkalanıyor. Herkes bir daha bug bulunda sömürün sıkıyorsa moduna girmiş durumda, sen kalkmış beter olsunlar diyorsun :D komik adamsın vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

hype ile oyun satmak ne demek bilmiyorumda kesin kötü bi şeydir :P

wow dalında en iyisi adamlara rakip olmak istiyenler darma duman oldu hep,ben sıkıldım en son pandayı aldım bıraktım

diabloda aynı durum çok fazla oynamıyorum ama ondada birinci adamlar diablo 3 en yakın POE var oda dibalo 2 takliti

starcraft da var bende,onu hiç oynamıyorum mesela durum ne bilmiyorum ama deli gibi turnuvaları oluyor ..

gelmiş geçmiş en iyi oyun firması diye biliriz adamlara ..

sen sevmiyosun nefret ediyosun diye durum değişmiycek yani ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...