Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobilya yaptırmak

Suark

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

BabacumMostors said:

istanbulda usta tavsiye edilir, yatak odamızı O'na yaptırttık, tasarım benim hanımdan

Biraz bahsetsene, ne kadara mal oldu? tüm odayı mı yaptırdınız? Ne kadar zamanda teslim ettiler? Memnun musunuz?

kaç yıldır bize iş yaptığından maliyetinden biraz fazlasına yaptı o yüzden fiyatı vermeyeyim yanlış yönlendirmiş olurum, araya iş girmesine rağmen biz evlendik iki haftasonra fln montajı yapıldı zaman konusunda sıkıntı çekmedik

toplamda bir yatak (2x1,80), bir dolap (2x3 olmadı eve gidince ölçerim yeniden) iki komodin yaptırttık, hepsi masif ahşap. sadece dolabın içinden çekince gelen pantolon askısı biraz sakat duruyor ama şidmilik bir şey olmadı herhalde esneme payı vardır demeye başladım
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

şu mobilyayı yaptırma işi bildiğin kumardan farksız ne geleceği, nasıl olacagını bilmeden okadar para vereceksin.

şunu okuyunca hatırladım ehe komodin kapaklarında renk farkı vardı sadece ki onu da hallettiler yaşadığımız tek sorun bu oldu yoksa çok efsane mobilyacı sıkıntıları da dinledim arkadaşlsardan eheh
Sosyal ağlarda paylaş

- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
- cüce tywin lannisteri öldürecek crosbow ile sıçarken.
- cofri piçini zehirleyecek yeni yavuklusunun annesimi ninesimi bişeysi tam hatırlamıyorum orasını
- jaime lannisteri vargo hoat ve çetesi yakalıyor yolda ama öldürmüyorlar sağ elini kesiyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

GlobalLord said:

- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
- cofri piçini zehirleyecek yeni yavuklusunun annesimi ninesimi bişeysi tam hatırlamıyorum orasını
- jaime lannisteri vargo hoat ve çetesi yakalıyor yolda ama öldürmüyorlar sağ elini kesiyorlar sadece.

olm sen nası bi adamsın
Sosyal ağlarda paylaş

ugurz said:

GlobalLord said:

olm sen nası bi adamsın
Jeniffer ne kadar erkeklere memelerini teşhir etse de; bi yandan da hatunlara oynar. Aslında film tam bir hatun filmidir. Jenniferın karakteri, kızların kendilerini yerine koymak istedikleri özgürce takılıp, istedikleriyle sevişebilecekleri, ağzına geleni söyleyebildikleri özgür bir dünya üzerine kurulu. Filmin özünü oluşturan depresif karakterler de aslında erkeklerden daha sık depresyona giren kızlara gönderme yapıyor. Erkek adam depresyona mı girer-imiş ?

hahahah alakasız olacak biraz ama bi şey dicem. Bu film çıktığında mahallemizin koşu alanında inanılmaz bir artış olmuştu.- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da siteler var bu işleri yapan ancak hepsi berbat ve hallederiz ellam diyen göbekli amcalardan oluşuyor. Odam için girip baktığımda yatak, masa, gardrop 4000 liradan aşağı birşey bulamadım hepsi de çapsız, yamuk, işçiliği berbat ürünler sadece oduna para verdiğini düşün.. Ikea'ya gittim 1000 liraya masa, yatak, gardrop, çalışma lambası, pello sandalye, çalışma sandalyesi alıp çıktım. 1 yıl oldu şikayetim yok sunta vs deniyor ancak ne fark edecek görünümü güzel, sağlamlığı da belli hem de ucuz ağacın kalitesine para vermek bana mantıksız geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında film tam bir hatun filmidir. Jenniferın karakteri, kızların kendilerini yerine koymak istedikleri özgürce takılıp, istedikleriyle sevişebilecekleri, ağzına geleni söyleyebildikleri özgür bir dünya üzerine kurulu. Filmin özünü oluşturan depresif karakterler de aslında erkeklerden daha sık depresyona giren kızlara gönderme yapıyor. Erkek adam depresyona mı girer-imiş ?

hahahah alakasız olacak biraz ama bi şey dicem. Bu film çıktığında mahallemizin koşu alanında inanılmaz bir artış olmuştu.- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Bir kaç parça boyutları kritik ve fonksiyonel istediğim mobilya var. Hazırını bulmak pek kolay olmayacak gibi, kendim mi yapsam diye düşünmüyor değilim öbür taraftan da.. Ama fiyat olarak dışarıya yaptırtsam ne olur merak ettim.

örn şöyle birşeyler ne kadar tutar?

çalışma masalı yatak

http://s30.postimg.org/m6g250ifl/gami_hangun_youth_cabin_loft_beds_with_stairs.jpg

dönüştürülebilir masa/yatak

http://www.modern-wallbed.com/photo/pl2216854-single_foldable_murphy_wall_folding_bed_space_saving_with_computer_desk.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...