Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Looney Tunes Taso Aranıyor ( Alınık )

sessizkelebek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben looney tunes tasolarını seviyorum... geçenlerde bir miktar aldim evet ama yetersiz cunku az ser, filan olması için daha çok lazım..

Bir arkadaş alıp satiyor demiş kesinlikle satmıyorum dolabımda duruyor zaten sadece 1 kere alabildim bir arkadaşdan alıp satan varsa benim gözümde srfszdir cunku insanlar tasoyu sevdiği çocukluk eglencesi hatira gördüğü için alıyor bu duyguları suistimal eden srfsz dir
ayrica bu al sat çok para kazanacak bir iş bile değil 2 kuruş için kargo bilmem ne uğraşılmaz

para kazanmak isteyen adam gibi iş bulsun çalışsın..!!

Neyse elinde looney tunes olan varsa almak istiyorum yardimci olun lütfen :(
Sosyal ağlarda paylaş

sessizkelebek said:

Arkadaşlar ben looney tunes tasolarını seviyorum... geçenlerde bir miktar aldim evet ama yetersiz cunku az ser, filan olması için daha çok lazım..

Bir arkadaş alıp satiyor demiş kesinlikle satmıyorum dolabımda duruyor zaten sadece 1 kere alabildim bir arkadaşdan alıp satan varsa benim gözümde srfszdir cunku insanlar tasoyu sevdiği çocukluk eglencesi hatira gördüğü için alıyor bu duyguları suistimal eden srfsz dir
ayrica bu al sat çok para kazanacak bir iş bile değil 2 kuruş için kargo bilmem ne uğraşılmaz

para kazanmak isteyen adam gibi iş bulsun çalışsın..!!

Neyse elinde looney tunes olan varsa almak istiyorum yardimci olun lütfen :(

Türkiye ithalatçılar birliği olarak bu suçlamanızı yersiz bulduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...