Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://dotamap.critwhale.com/

burada camp boxes şıkkını işaretlersen nerelere ward koyabileceğini görebilirsin. Aslında neutral camplar bozuk, hem iki tarafınki çok farklı hem de kendi içinde de tutarlı değil.

Muhtemelen düzeltilecek bir güncellemeyle, belki de TI3 sonrası.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

davul kasıyor musunuz? ben sevmiyorum , çok fazla para gibi geliyor. ama çoğu maçta kesin kasılıyor

bazen deneyip kasayım diyorum, işime yaradığı yer nadir oluyor gibi ama bilemedim

bende urn hastalığı var kasmdan rahat olamıyorum

Davul oyundaki en iyi itemlardan birisi. En iyisi midir bilmiyorum ama ilk 3te vardır heralde.

1700 gold = +9 allstat +3 dmg + küçük dahi olsa aura + 4 şarjlı aktif özellik veriyor. O şarjlar mid game'de bir arkadaşının (ya da senin) kaçmanı ya da ekstra 1 kill almanı dahi sağlayabilir. Ki parçaların ufak ufak olması tamamlamakta hiç bir sıkıntı çekmemen demek.

2100 gold = +10 allstat... 1 stat için 400 gold üstüne aura vermiyor. Bildiğin kötü :D

Örnek vereyim. Spectre oynarken ilk 5 itemım bellidir. Phase, Davul, Akila, OoV, Stick. Ha bazen arada akila ya da oov almadığım olur ama davul her zaman alırım. Sonra diğer spectrelerin aksine level 6 dan itibaren gelsin killer. Davul mid game carrylerinde ya da end game carrylerinde ara item olarak kullanılmak şartıyla aşırı güzel oluyor. Aynı şey PL, Gyro, PA ve benzeri herolar için de geçerli.

Davul resmen candır canandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezber oynayanlara kıl oluyorum. Am mid olmaz diyor. Arkadaş pudge var kaşısında freefarm yapıyor adam, pudgeyide ezmiş. Yine Am'nin üstüne bakmadam Am mid diye kaybediyoruz diyo ama adamın üstüne bakmıyor 15 dkda adam setup yapmış 5 dk daha dayansa kral olup gelcek am. Kendine baksa 5 dkda 4 kill vermiş lanede hemde Skywrath gibi imansız bir heroyla. Oyunda random ganker yok am freefarm mid en mantıklısı.

Birde itemlarda ezber oynayanlar var. Birde turnuva maçı izleyip publicte tek başına aynı şeyleri yapmaya çalışanlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Ezber oynayanlara kıl oluyorum. Am mid olmaz diyor. Arkadaş pudge var kaşısında freefarm yapıyor adam, pudgeyide ezmiş. Yine Am'nin üstüne bakmadam Am mid diye kaybediyoruz diyo ama adamın üstüne bakmıyor 15 dkda adam setup yapmış 5 dk daha dayansa kral olup gelcek am. Kendine baksa 5 dkda 4 kill vermiş lanede hemde Skywrath gibi imansız bir heroyla. Oyunda random ganker yok am freefarm mid en mantıklısı.

Birde itemlarda ezber oynayanlar var. Birde turnuva maçı izleyip publicte tek başına aynı şeyleri yapmaya çalışanlar var.

Iste o karsisindaki Pudge 7 olup yandaki lanelerin annesiyle tanistiginda AM farma devam ediyor, level avantajini okutamiyor, oyunu kaybediyorsunuz.

(Zaten oyunun olayi, o 5 dakikayi dayanamamasi takimin 4 v 5 ve solo lane Xp-Gold avantajinin kullanilmadigi sekilde.)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...