Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

evet resmen hanzoluk yaptılar karşılarında. Mid lion ne abi? erkenden 6 olup finger of death mi atcak. Lina mı lan bu? cd si 18923789127389172389172389 saniye ulti.Zaten çok saçma bi takım yaptı Fnatic.

Abi alchemistin ya hardlane solo yada orman gitmesi lazım.Aşağı Magnusu koycaktı.Vengeful biraz garip bi pick kaçtı ama armor break + acid spray iş yapardı ikiside armor düşürceği için.Abi hiç kill alamadılar ya.Ben olsam dağıtırdım lan takımı rezillik diz boyu.Kulak memesinden emdiler
Sosyal ağlarda paylaş

abi son birkaç gündür oyunda ne kadar gerizekalı varsa benim takımıma veriyor.oyundan soğudum lan.
biraz önce adam tüm oyun boyunca konuştu.konuştu da konuştu.ağız ishali olmuş resmen ama ingilizce konuşmuyor.ya rus ya polaktı.crystal maiden oynuyor frostbite'a(w) ilk kez 11 levelda puan verdi.

dediğim gibi böyle adamlar yaklaşık 4 gündür sürekli geliyorlar.retarded genre moba derlerdi cidden öyle
Sosyal ağlarda paylaş

çok konuşan adam fena sıkıyor ya. en azından anlamıyorsun sen ne yazdıgını daha iyi bence. geçen bi oyunda adam sürekli noob idiot retard team diyip durdu oyun boyunca. hiç durmuyor ama.

naga vardı bende. kasmaya çalışıyorum adamın konuşmasına rağmen takımdaki diğer elemanlar eziliyor. sf çıktı takımdan bir de 4v5 kaldık. sonra 1-2 combat aldık. diff+bf+tarasq bitirince aldık oyunu. adam sürekli gg diyordu. sfdsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...