Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In por ylem 3!

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

evet skiller yavas geliyor ama oyunun oynayanı odullendirme sistemi var. skiller dungeonlarda daha hızlı artıyo ve dungeonda kasarken + skill scroll diye bisey var dungeon moblarından dusuyor.

simdi siteyi under constructiona almıslar orda sistemler falan yazıyodu.

aha buldum: http://inporylem.com/forum/showthread.php?27962-IPY-3-January-10th-2014!

en acayip

Dungeon Building

One of the most comprehensive and impressive additions ever made to Ultima Online, free or otherwise. Codenamed the "Portals" system and spawning from an earlier concept of spawning random adventure portals for players to enter, we've expanded on the design and given complete control over to those same players. Collect, build, and trap monsters into special spawners to create your own custom dungeon that others can adventure in. With over two thousand unique blocks to collect, this one is sure to keep you busy no matter whether you enjoy building, collecting, trading, or adventuring.

buna heyecanlanıyorum. kendi dungeonını kurup orda takılmak cok keyifli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Skill kasması çok keyifli ya ipyde. Dungeon larda x2 gain + skill scrollar düşüyor. 2 3 kişil falan gidince acaip iyi kasıyorsun. Mal gibi macro yapmak zorunda değilsin.
makro beni uo dan soğuttu abi zaten.

3-5 arkadaş lizard ogre falan keserek öle öle kasalım falan isterim bu saatten sonra oynayacaksam.
Sosyal ağlarda paylaş

archer - bard çok iyiydi

nebula'nın en büyük eksiği pvm olmaması. combat bonuslarının magical olmadan çalışması da cabası yani. o kadar karakter kastım ettim ama gidip o dungeonlarda saçma sapan yöntemlerle mob kesecem diye 15 dk uğraşmam. büyük ihtimal para kasar afk gider +3 falan alırım. pek eğlenceli değil ama gets the job done.

bu arada IPY3'un sistemlerini bir inceleyin sitesinden. cidden çok iyi adamlar herhalde bir 8 yıldır falan profesyonel şekilde emek veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

sipeyskeyk said:

ben tamer bard olarak akarım.
tamer cok iyi degil binek yok ve pet ler normalden yavas hareket ediyor. bard warrior daha iyi bi pve konsepti.

benim ilk karakterim

anat
heal
peace
musi
archer
tactics
hide

olucak.

tamer yuruyen kale gibiydi yaninda drakele falan dolandigi zaman. ama yanina destek lazim, adam kovaliycam diye birakip gitmeyecek, loot pesinde kosarken yanindakileri birakmayacak adamlar lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben IPY2 oynarken ragequit yaptığım kombatı hatırlıyorum. order/chaos olayına girmiştik. guard zone'dayız. 2 arkadaş oynuyoruz ama ikimizde en son nebula'da falan oynamışız yani IPY'e baya yabancıydık, kombata adam akıllı girmemişiz hep skill kasmışız. neyse, biz orderız tek bir tane chaos var şehirde. adam böyle magic arrow falan atıp kaçıyor, kovalıyoruz kovalıyoruz her seferinde 10-20% hp ile kaçıyor herif.

ama o kadar nalet, tiksinç oynuyor ki adam. hide mi dersin, koşarken içinden geçemediğim kasaları, sandalyeleri götünden pıtır pıtır yere koyması mı dersin. herif mesafeyi açabilecek bütün sistemleri kullanıyor. potion vs. zaten gani bahsetmiyorum bile.

en son adamı bir eve sıkıştırdık arkadaşla birlikte, dedim sen kapıyı tut ben içerde bunu silkecem. neyse arkadaş kapıda durdu, xbow çekti (skill falan yok yani şansını deniyor) bende peşinden kovalıyor. evin içinde bir odaya girdi bu, tam ben girince kapısına bir kutu koydu. kutu locked down değil ama bende trans açık olmadığı için göremiyorum nerde olduğu. fark etmez dedim, this is sparta dedim giriştim, arkadaşı da çağırdım gel içeri diye.

neyse arkadaş kapıyı açtı, kutuyı kaldırdı. kapıyı tutuyor yine. tam o sırada abi herif "all kill" dedi. 2 tane deamon invisible'dan çıktı 2 metre kare odadayız hahaha. guards diyoruz gelmiyor abi guard mard. herif gitmiş oraya 2 tane deamon summon edip, onlara invisibility atmış. bizi oraya çekti ve odadan çıkamadan öldük ikimizde.

GIT GID OR GTFO diye bağırdım kendimi.

yılın 2013 olduğumu fark edip, GTFO'u seçtim hehe.

ama sistemleri öğrensem etsem çok güzeldi pvp'si. büyük ihtimal yaşadığım en dengeli pvp deneyimlerinden biriydi. herşey aşırı dengeliydi. mount olmaması çok değiştirmiş cidden oyunu. tek sinirimi bozan razor falan olduğu için adam koşarken olduğu yere kutu mutu atıyor işte çok sinir bozucu. abuse gibi geliyor bana biraz ama intended herhalde bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...