Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In por ylem 3!

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

madcow said:

easy scriptlerini kenara koymaya basladım bile ben. asf. acaba neyle para kassak da ilk evlerden birini alsak hesabı icindeyiz. soyle 2 hesapla mine yapıp bi karaktere bs kastırıp itemları satarak mı para kasmak yoksa. 1 tane mining 1 tane bs 1 tane pve mi acsam. 3 accounttu sanırım sınır simultane.

biz ekmekle tresure huntingden deli para kaldırmıştık. gemiyle açılıp ağ atıyoduk falan bişiler ben çok bilmem. çok çılgın para kazanıyoduk ama. evimiz var. çok tatlıydık. umutlarımız vardı.

birt haritasını alıp hazine haritası demiştin bikeresinde tabi onuda kaynatma
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Vingthor said:

madcow said:

easy scriptlerini kenara koymaya basladım bile ben. asf. acaba neyle para kassak da ilk evlerden birini alsak hesabı icindeyiz. soyle 2 hesapla mine yapıp bi karaktere bs kastırıp itemları satarak mı para kasmak yoksa. 1 tane mining 1 tane bs 1 tane pve mi acsam. 3 accounttu sanırım sınır simultane.

biz ekmekle tresure huntingden deli para kaldırmıştık. gemiyle açılıp ağ atıyoduk falan bişiler ben çok bilmem. çok çılgın para kazanıyoduk ama. evimiz var. çok tatlıydık. umutlarımız vardı.

birt haritasını alıp hazine haritası demiştin bikeresinde tabi onuda kaynatma

AHAHAHAHAHAHAHHAHAA
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

vendora satılan item'ları hatırlıyor musun? Runuo oynadıgım için pek hatırlamıyorum pre-aos'u da eğer easyuo çalışıyorsa koyun yünü ve ingot üzerinden para kırmak en kolayı eğer vendorlara satılıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ya çabuk organize olup işte atiorum bu serverda progress genelde pve ile oluyor ya
dungeonlara falan başlamassak , herkes kendi çapında sadece skill kasarsa bi yerde sonra insanlar bayıp bırakacaktır, hele ki zor artıyorsa skiller.

bu oyun sosyal olmayı gerektiriyor ya biz onu unuttuk, wowdaki gibi hemen herkes kendi karakterini hızlıca kasmaya bakıyor bir yandan altta chat yaparken , bu oyuna olmuyor işte. bildiğin beraber oynayınca güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

ana karakteri oynayacagız tabi de. bi de yanda ilk evi satın aldıracak parayı kasmak lazım. onun scriptleri onemli. simdi runebook olmadıgı icin cloth yap sat biraz yas geliyo. o yuzden mining bs ile silah yap sat daha mantıklı. ana karakter dungeonlarda cururken 1 mining 1 bs euo da iyidir.

daha dorusu duzeltme oyunda runebook var tabiki ama blessed degil. o yuzden yanınızda runebookla gezmiyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...