Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Masticore said:

mtg disinda pek birşey oynamıyor ki rakibi olsun ^^^

Gerge baydıysa tamam, oyun nasıl diye mereklanmama gerek bile yok... Aynı kafadayız cünkü

Lafimi geri aliyorum abi. Oyun Scrolls kadar taktiksel degil, MtG kadar da cok yonlu ve degisken degil ama basitligi icinde guzel bir stratejik yon var. Sans diger iki oyuna gore daha onemli ama ayni sekilde hatadan donmek de diger iki oyuna gore daha zor. Kisaligiyla zevkli. En uzun oyun oynadigim daha 10 dakika tutmamistir.

Egleniyorum ama. Ranked oynamaya basladim, hic yenilmeden Silver 2'ye geldim. Diamond'a gelince oynamayi bilen oyuncularla karsilacagimi umuyorum. 7-Pack actim simdi de,
Sosyal ağlarda paylaş

7hp var. Boardta 3 minionım var. 2 kart var elimde.
Rakibin elinde kart yok.
Boardta minionı yok.
9 canı var.
ben abanıyorum. 8 vurabiliyorum.
Sonra herifçi oğlu gidip yerden fireball çekip üstüne 2 manalık skillini atıp beni öldürüyo.

Bir önceki oyun priestin tekine çok benzer şekilde 1 hp ile kaybetmiştim. Pffff..

Bu arada hakikatten the coin kart olarak sayılmamalı. Çok ciddi denge bozuyor şu haliyle. 5. defa the coin+defias ringleader'a karşı denk geldim. Tek kelimeyle aptallık. Nerdeyse bütün roguelarda var. Oyuna ne kadar para yatırdılar çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

40 dust defias ringleader

Ya dust yapıp kart yapmak istemiyorum şu anda. Daha oyun elime geçeli 2 gün olmuş. Yavaş yavaş tadını çıkartarak oynamak istiyorum. Bir kart bariz op diye direk ona yöneltmemeli oyun beni. tamamen basic kartlar ve 2 tane piratetan oluşan rogue deckim ile iyi kötü %60/%70 win rate yakalamışken bir karta oyunu vermek çok moral bozucu.

Team Liquid'ten bi alıntı yapam.
said:
On September 09 2013 01:59 Trump wrote:
said:
On September 09 2013 00:00 SarcasmMonster wrote:
What are the top 3 cards that will most likely get nerfed before official release?

Defias Ringleader
Twilight Drake
Azure Drake[/QUOTE]
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadım şu bi kart iyi diye dust harcamam olayını. Rogue deck'i yapıosun madem, 3 kuruş dust verip yap be abi. Her oyunda mevcuttur fark yaratan kartlar. Birçok kişide kullanır.

Bu dediğin "Batrider OP picklemeyelim yada banlamayalım" tarzı bişey.

Twilight Drake olayına gelince, Neden bukadar OP demiş adam anlamadım. İyi güzel kart kullanmıyorda değilim ama Early Game'de çıkıldığını düşündüğümüzde bile,

3 Mana'da Coin ile çıkarıldığını varsayalım : 3 turn geçirmiş olman lazım rakipsen. Ve 4 manayla oyuna başlayacağını varsayalım. 2 Tane Silence'ın var deckinde 2 tane sapin var falan filan 8 tane kart çekmiş ve başta değiştirmiş durumdasın. Bu adamı durdurabilme şansın %50 nin üzerinde. Hadi gelmedi diyelim 2 turn adamın damage'ını yesen bile oyunu çevirme şansın var. Kaç oyunum 5'e 25+ durumdan dönmüştür.

Ayrıca bu 3 turn boyunca seninde elin armut toplamıyor.

Druid'in Innervate + Coin'le çıkardığını düşünelim 1 Mana'da 4-4 çıkar drake. Early Game için çok efektif olsa bile OP diye adlandırılabilecek birşey değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı problem bendede mevcut. Internet bağlantım 1-2 saniyeliğine gidiyor. Bakıyorum skype'a çok kısa bir süreliğine disconnect olup tekrar bağlanıyor. Ancak bu 1-2 saniyelik kopma süresi içinde Hearthstone direk oyundan atıyor.(Daha doğrusu Battle.net connector disconnect olduğu için Hearthstone, connectorla bağ kuramayıp oyunu kapatmanı söylüyor)

Bu WoW oynarken nasıl olur (daha doğrusu birçok oyunda): Kısa bir süreliğine Takıldığını hissedersin. Skilleri kullanamazsın vs. Ancak bu 2-3 saniyelik sürenin sonunda herşey hızlıca ilerleyip oyununa devam edersin.

Bu sabah arenada 4-0 giderken oyundan koptum 4-1 oldu, Sonraki oyun yenildim 4-2 oldu. En son oyun board tamamen bendeyken Hero hp'leri 23-8'ken disconnect oldu. Bildiğin evde tek başıma ana bacı sövdüm bağıra çağıra
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Aynı problem bendede mevcut. Internet bağlantım 1-2 saniyeliğine gidiyor. Bakıyorum skype'a çok kısa bir süreliğine disconnect olup tekrar bağlanıyor. Ancak bu 1-2 saniyelik kopma süresi içinde Hearthstone direk oyundan atıyor.(Daha doğrusu Battle.net connector disconnect olduğu için Hearthstone, connectorla bağ kuramayıp oyunu kapatmanı söylüyor)

Bu WoW oynarken nasıl olur (daha doğrusu birçok oyunda): Kısa bir süreliğine Takıldığını hissedersin. Skilleri kullanamazsın vs. Ancak bu 2-3 saniyelik sürenin sonunda herşey hızlıca ilerleyip oyununa devam edersin.

Bu sabah arenada 4-0 giderken oyundan koptum 4-1 oldu, Sonraki oyun yenildim 4-2 oldu. En son oyun board tamamen bendeyken Hero hp'leri 23-8'ken disconnect oldu. Bildiğin evde tek başıma ana bacı sövdüm bağıra çağıra

valla geçen gün laptop da oynarken gözümden kaçmış ve pili tüketmişim ben yetişene kadar laptop kapandı hdd yi bile kesti. hızlıca şarj ı takıp yeniden açtım wireless bile kapanmışken oyun biraz kasılsada kaldığı yerden devam etti..
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

defiası op yapan coin ile beraber atabilmek.

twilight drake silence veya disable yiyo işte azure da çok iyi ama devasa op değil yani

coin ile beraber at o sıkıntı değil... coin'i karttan sayıyor. onu bonus bişi gibi sayması lazım kart olarak diil. deck'inden bir kart oynamıyorsun çünkü

twilight müthiş kart ya, booster'dan çıktı 2 kere bana. direk deck'e 2 tane soktum, ilk 8 karttan biri falan olursa ve karşıda silence/hex/sheep vs yoksa, ağlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Günün görevi priest ile 2 oyun kazanmak. Yine zorlandım, şans faktörü gerçekten fazla, özellikle rakibin destesinden kart alma olayında. Gerçi ben de pek iyi oynamadım. Ama rakip desteden en üst kartları çekince süper zevkli oluyor. Mageden pyroblast çekip suratına patlatınca mesela. Sırf Lord Jaraxxus, Deathwing vb. kartları çekme ihtimali için oynanır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...