Jump to content

Jo_jixu

=o=
 • Mesaj sayısı

  348
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Jo_jixu hakkında

 • Rütbe
  Jo_jixu

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Jo_jixu

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Merhabalar, dağıtılacak key var ise eğer ben de rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler ve iyi eğlenceler herkese :)
 2. Jo_jixu

  Anthem

  Ultimate editionı aldım ben bu %20 indirim vs şeyi ile ubisoft üzerinden ondan dolayı early access hakkı veriyor :). Bundan dolayı normalde evet 15 inde :) Orada da oynarız zamanlama uyar ise :D.
 3. Jo_jixu

  Anthem

  Merhabalar, Ben oynuyorum, Jo_jixu81, her ne kadar online zamanım azalmış olsada, akşamları 3 legendary contract, 1 adet gm2 stronghold yapıp çıkıyorum. Açıkçası ben hiç sıkıntı yaşamadım o şekilde strongholdda, join etmiyorum tabi başkasının oyununa. Division 2 çıktı bu akşam muhtemelen onu oynarım herhalde :)
 4. Jo_jixu

  Anthem

  key aldim cok tesekkur ederim :)
 5. Jo_jixu

  Anthem

  Elinde fazla keyi olan var ise OM den alabilirsem sevinirim.
 6. Jo_jixu

  Anthem

  ben durmaplay den aldım bakalım ne zaman nasıl gelecek, COD gibi olmaz umarım :D
 7. Jo_jixu

  Star Citizen

  Merak ettim de ne gibi, herkes birbirine mi saldırıyor? :)
 8. Jo_jixu

  Star Citizen

  Evet ssd baya farkediyor, daha önce 3.0 da takıla takıla oynamaya çalışıp kapatmıştım, ssd ye aldım oyun resmen şahlandı eskiye göre tabi. Ama sadece gezme oyunu gibi şu an, kısacası 3 gün oynayıp bug vs vs sıkıldım ve girmiyorum. Gemiler de açıkçası çok cezbetmiyor şu anda çünkü anlamı yok biri büyük biri küçük biri hızlı ama kullanabileceğin alan yok şu an.
 9. Jo_jixu

  Star Citizen

  Ben de o outpostları göremiyordum. 50 KM yakına gelince zaten en son düzgün bir şekilde bırakıyor, direk mouse ya da joy kontrolü devre dışı bırakırsan (z freelook ile) zaten karaya yaklaşınca outpostu görebilirsin. Ya da ben ilk başta 'b' (spooling) basarak kaybolan targetı tekrardan getiriyorum işimi istediğim gibi olmasada çözüyor. Bu arada para kasma bilgileri için teşekkür ederim.
 10. Jo_jixu

  Star Citizen

  Merhabalar, Ya bu delivery missionlar için dün Auorora ile 3 kere denedim, her seferinde kutuyu place ettikten sonra waypoint te güncellenmedi buna ek olarak gemiye binmeye çalıştığımda her seferinde yerin altına girerek öldüm. Bu işi yapabiliyor muyuz yoksa ben mi çok şanslıydım? Bir de Aurora ile ECN emergency görevine gideyim dedim gemi kurtuldu vs de diğer pirate a resmen 4-5 dakika saydırdım shieldi de kalmadı adam ölmedi sonunda ben full ken bir anda öldüm. Muhtemelen bizim silahlar pek işe yaramıyor. Son olarak da para kasmak istersek ne yapabiliriz? Muhtemelen paso wipe yiyeceğiz ancak silah outfit vs için. Trade den Auorora ile pek gelmiyor 100 anca, 3.0 da rahat rahat bir git gelde 4k-5k yapabiliyordum.
 11. Jo_jixu

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Hepsi açık değil, 4 ırk hariç (Dark iron dwarves we Maghar orc expansion başlayınca, zandaları trolls ve kull tiran humans expansions sonrası) Şu an için ally void elf ve dranei, horde için nightborn ve highmountain açık.
 12. Jo_jixu

  Conan Exiles

  Benim iki tane evim var, birini terkedeli bir haftadan fazla olmuştu, kapısı yoktu. Sanırım onları başka player olarak yıkabilirsin gibime geliyor, dismantle ederek. Serverdakilerinden rica ettim ama gelen olmadı. En azından menü rengi daha değişikti ondan sanırım dismantle edilebilir gibi düşündüm. Ben bu arada 9 da oynuyorum varsa birileri.
 13. Jo_jixu

  Star Citizen

  Zaten su an live a gecti, eski surume giremiyorsunuz.
 14. Jo_jixu

  Kasa Seçimi Konusunda Öneri

  2-3 aydır var adını hatırlayamadığım bir firma bu konuda çalışmaya başladı.
 15. Jo_jixu

  Kasa Seçimi Konusunda Öneri

  Kasa konusunda çok arada kalmıştım ya 780t ya 600q ya da cm case pro 5 alacaktım, daha çok görünüşe göre karar verdim açıkçası, corsair takıntım vardı ama yapacak bir şey yok :P 6700k ve OC yapmam demedim genelde yapan biri değilim, zaten işlemci hediye gibi oldu.(:P)
×
×
 • Yeni Oluştur...