Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
6 oyun oynadim Mage ile. Mage'lere karsi da oynadim iki kere. 6'sini da rahat yendim. TCG tecrubem olmasi fayda etti mi bilmiyorum ama (sanirim oyun cogu kisinin ilk TCG (aslinda CCG demek lazim buna).

Oyun cok kolay ama, iyi deste kurmak da kolay, oynamak da kolay, taktik kismi da kolay. Gerci karsi taraf icin de kolay oldugunu da dusunmek gerek. Ama cidden cok fazla taktiksel hata yapan oyuncu gordum 10 kusur oyunumda, kartlarini dogru oynasa yenebilecek oyuncu garip seyler yapip yeniliyor. Daha yeni girdigim ortada ama EU'da herkes yeni girdi sanirim?

Oynanis ve taktiksel agirlik bir sekilde dengelenir yani kartlarla, degisimlerle filan ama. Acil duzeltilmesi gereken sey kontrol icin bir cozum bulunmasi. Birkac Secret var ama yeterli degil.

Bir de toplulugu olmamasinin oyunun sonunu getirecegini dusunuyorum. Konusamiyorsun. Scrolls ve MTGO'da oldugu gibi sohbet odalari, ticaret odalari yok. Kesinlikle diger oyuncularla konusamiyorsun, etkilesime giremiyorsun eger arkadas degilseniz. Bu bu tarz bir oyunun ruhunu olduruyor bence. Degis-tokus olmamasini anladim, Kotick'in gozunu para burumus, ama en azindan oyuncularin konusmasina izin verin yahu!
Sosyal ağlarda paylaş

Mage'i op yapan freezeleri ve fireball. 3 aoe bir single bir de target olmak üzere 5 freeze var. Üstüne hayvani aoe spelleri var. Ama iste kartların düzgün sırayla gelmesi lazım. O zaman imkansız oluyor almak.

Yine de priestlara karşı yoruluyorum ya. Belki deckle alakalı ama mind controlu bufflari falan üzüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru düzgün counter/control olmadığı için tamamen creature denail ve card advantage üstünden dönüyor oyunlar

hatta land derdi olmadığı için draw açık ara en değerli şey oyundaki

başlangıç için iyi ama acil revize edilmesi gereken kartlar var. fiery war axe, hammer of wrath vs gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...