Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Kart oyunlarında harcama yapmanın MMO'larda parayla silah, zırh satın almaktan şu haliyle hiçbir farkı yok. Fiziksel versiyonlarındaki gibi koleksiyon gibi ek bir faydası da yok tabi ki. Ama işte "kart oyununda booster pack alınır, para harcanır" durumu fiziksel versiyonlarından gelen gelenek nedeniyle doğal karşılanıyor.

O yüzden insanlar oynanan mmo'lar içinde silah, set, vs. satılmasına kızarken blizzard'ın kart oyunu açıp tamamen farklı bir şey yapıyormuş gibi hiç negatif yorum görmeden çuvalla para kazanacak olması çok zekice bir strateji.
Sosyal ağlarda paylaş

okuduğum kadarıyla para ile alınan her kartı oynayarak da kazanabiliyoruz, dolayısıylı şu durumda oyun ekonomisi duels of champions'a çok benziyor. hal böyel olursa senelerce oynanır bu oyun. bir de sanırım legendary kartların pure win olmadığını söylemişler orasını bilemiyorum tabi ki yani yetenek, taktik gerekecek demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

akşamları sürekli twitch den izliyorum, çok keyifli bir oyun yaratmışlar gibi warcraft evrenini sevenler için ideal bir oyun. diğer cart oyunları ile kıyaslamamak lazım zira bu warcraft ;) beta key için başvurmadığım yer kalmadı ama nafile elemanlar closed betayı biran önce bitirip open betaya çıkarsa anca alırız gibi. bu sene içinde çıkacağını lanse ettikleri için en kötü 3 ayımız kaldı :p
Sosyal ağlarda paylaş

wc evreninden ziyade ben kart oyunu olarak bakıyorum ki firma blizzard olduğuna göre bağımlılık yaratan bir oyun olacak. her türlü oynarım. tek çekindiğim kısım kart satın alma mevzularının nasıl olacağı, para vermeden belirli tierlere ulaşabilirsek duels of champions gibi hoş olur. bunlardan ziyade bu tarz oyunlara ilk başlayanlar her zaman avantajlı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ROOTMinigun beta bulmuş. Stream yapıyordu. İzleyeyim dedim.

İlk maçında tecavüze uğradı. 2. maçında ucundan kazandı. 3 maçında rakibini bariz ezerken eline deathwing geldi.
12/12 Destroy all minions. Discard your cards.

"Ezdim zaa. yapıyım diye sürdü oyuna. Karşıya turn geçince hex geldi. O koccaman Deathwing oldu mu sana 0/1 frog. Streamde "WHERE IS MY PURGEEE???" diye bağırışından köpeğim hırsız geldi sandı. asdfadfasdf

Delikanlı Black dragon immune to magic olur bilader. Peh. WOW'un dragonu bile dragon değil. Ben heroes 3'e geri dönüyom.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

ROOTMinigun beta bulmuş. Stream yapıyordu. İzleyeyim dedim.

İlk maçında tecavüze uğradı. 2. maçında ucundan kazandı. 3 maçında rakibini bariz ezerken eline deathwing geldi.
12/12 Destroy all minions. Discard your cards.

"Ezdim zaa. yapıyım diye sürdü oyuna. Karşıya turn geçince hex geldi. O koccaman Deathwing oldu mu sana 0/1 frog. Streamde "WHERE IS MY PURGEEE???" diye bağırışından köpeğim hırsız geldi sandı. asdfadfasdf

Delikanlı Black dragon immune to magic olur bilader. Peh. WOW'un dragonu bile dragon değil. Ben heroes 3'e geri dönüyom.

Hahahaa epic olmus :) bende bekliyorum artik s4 ile oynarim mobil android e gelecek degil mi oyun ?
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

OmeN said:
diğer cart oyunları ile kıyaslamamak lazım zira bu warcraft ;)

Buna katiliyorum. MtG varken zor bunun adam gibi tutmasi. 2014 Booster aciyorum su anda.

kart oyunlarının müdavimleri için ideal bir seriden vazgeçipde bu oyunu beğenmeleri tabiki beklenemez ama oyun %90 tutacağı için :) online kişi bulmada ve oyun grafikleri açısından daha sürükleyici olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
MTGO'da istediğin tipte oyun bulman günün her saati bir dakika sürmüyor. Hergün bir sürü turnuva düzenleniyor. Ama asıl sorun bunun MtG'nin kart ve strateji zenginliğine asla erişemeyeceği; içinde Pauper gibi erişelebilir ama inanılmaz zengin şeyler olamayacağı.
Sosyal ağlarda paylaş

30 kart olması çeşitliliği öldürebilir sanki ya, tabii kart sayısına da bağlı. magic'te trilyon kart var ama competitive decklerde kullanılan kart sayısı çok az mesela.
bunda da tam tersi kullanılabilecek kalitede kart çok olabilir, 30 gibi varyasyonu öldürebilecek bir limit olduğu için.

ayrıca ne story'si yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...