Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde polis saldırısı

calimero

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Kariyer günleri zart zurt diye sağda solda gezen özel üniversiteliler bile sizden daha zeki en azından onların geçim sıkıntısı olmayabilir ileride. Sizin gibi salakları mermi diye kullanıyorlar işte. Hangi görüşten gelirseniz gelin bu aynı.
Kendinize topluluğunuza toplumunuza faydalı ne yaptınız.
Slogan atarsınız iğrenç tasarımlı gazeteler bastırırsınız içi zihin ihsalleri ile dolu.
Onu yapamayanı da gider adam döver it gibi bıçak sallar birbirine.

Kimsenin tınladığı yok sizi. Başka şekilde tatmin edin kendinizi. Bir şeylere ait olma ihtiyacı hisseden bir kalıba sokulmaya ihtiyacı olan pikemanlar sizi. Değer üretemeyen ortaya bir şeyler koyamayan adamlarsınız. Ankara ya okumaya gideniniz solcu Konyaya Ispartaya okumaya gideniniz tarikatçı İstanbula gideni de city life ayağı takılan zavallı.
Olay görüş ile alakalı değil istersen git Venus Project uygulayacağım pilot bölge olarak da Dinar ı seçtim de kimseyi ilgilendirmez. Ama siz kimsiniz ki. Anasından babasından harçlık alan adamlarsınız. Sizin ne gibi bir etkiniz varki okuduğunuz bölümle alakalı bir bilginiz bile yok okulunuzu bitirene kadar da olmayacak sektöre girdiğiniz de bile bilgisizsiniz. Sizin nasıl bir etki alanınız olacak da böyle konuşabiliyorsunuz.

Gençlik ateşiyle sağda solda gezecek rp yapacak sonra da okul bitince de ki genelde bitmez o okul 7. senesinde hala bu işlerle uğraşan adamlar var çünkü herkes bilir bunu. Öyle it gibi gezersiniz newbie lerin aklını çelersiniz işte.

Bu ülke de eğitim sorunu var. YÖK gibi bir sorun var. Kaliteli eğitmen yok. Materyale ulaşım sorun. Sizin gibi angutlar yüzünden bu haklı konuları dile getiren adam gibi protestosunu gerçekleştiren adamlar da zarar görüyor. Size biçilen rol o zaten. Orta zekadaki Türk halkına sizin gibileri medya ile servis edip "Bakın işte protesto yapanların hepsi böyledir" mesajını bi güzel yerleştiriyorlar. Siz de buna maşa oluyorsunuz. Az kafanız çalışsın lan. Okula gelmişsiniz. Bir meslek sahibi olacaksınız ona focus olun. Gidin gezin eğlenin karşı cinsle etkileşime girin. Spor yapın seks yapın ne bileyim. 20 yaşında bir çocuk niye siyaset düşünsün ki niye siyaset konuşsun ki. Daha Crossroads a yeni gelmiş questleri almamış Orgrimmar ın sorunlarını tartışıyor. Ya bi gidin güldürmeyin adamı.

şu benzetme beni benden aldı, SLOGAN ATMAYANI YAKARIZ dan sonra daha güldüremez diyordum başardın
Sosyal ağlarda paylaş

Adam beni kaale almıyor ben saçmalıyorum (hadi yani). Soris gayet uzun ve detaylı olarak düşüncelerini yazıyor, aldığı cevap "çok güldüm".

Sonra biz onu anlamıyor, yanlış anlıyor oluyoruz kafasında. Halbuki soris'in sözlerine tek tek cevap verse, gerçekten düzgün bir tartışma olabilir. Ama yok yani.

Neyse yahu. İş çıkışına geldi yine konu. Ben gideyim sizlere iyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Kariyer günleri zart zurt diye sağda solda gezen özel üniversiteliler bile sizden daha zeki en azından onların geçim sıkıntısı olmayabilir ileride. Sizin gibi salakları mermi diye kullanıyorlar işte. Hangi görüşten gelirseniz gelin bu aynı.
Kendinize topluluğunuza toplumunuza faydalı ne yaptınız.
Slogan atarsınız iğrenç tasarımlı gazeteler bastırırsınız içi zihin ihsalleri ile dolu.
Onu yapamayanı da gider adam döver it gibi bıçak sallar birbirine.

Kimsenin tınladığı yok sizi. Başka şekilde tatmin edin kendinizi. Bir şeylere ait olma ihtiyacı hisseden bir kalıba sokulmaya ihtiyacı olan pikemanlar sizi. Değer üretemeyen ortaya bir şeyler koyamayan adamlarsınız. Ankara ya okumaya gideniniz solcu Konyaya Ispartaya okumaya gideniniz tarikatçı İstanbula gideni de city life ayağı takılan zavallı.
Olay görüş ile alakalı değil istersen git Venus Project uygulayacağım pilot bölge olarak da Dinar ı seçtim de kimseyi ilgilendirmez. Ama siz kimsiniz ki. Anasından babasından harçlık alan adamlarsınız. Sizin ne gibi bir etkiniz varki okuduğunuz bölümle alakalı bir bilginiz bile yok okulunuzu bitirene kadar da olmayacak sektöre girdiğiniz de bile bilgisizsiniz. Sizin nasıl bir etki alanınız olacak da böyle konuşabiliyorsunuz.

Gençlik ateşiyle sağda solda gezecek rp yapacak sonra da okul bitince de ki genelde bitmez o okul 7. senesinde hala bu işlerle uğraşan adamlar var çünkü herkes bilir bunu. Öyle it gibi gezersiniz newbie lerin aklını çelersiniz işte.

Bu ülke de eğitim sorunu var. YÖK gibi bir sorun var. Kaliteli eğitmen yok. Materyale ulaşım sorun. Sizin gibi angutlar yüzünden bu haklı konuları dile getiren adam gibi protestosunu gerçekleştiren adamlar da zarar görüyor. Size biçilen rol o zaten. Orta zekadaki Türk halkına sizin gibileri medya ile servis edip "Bakın işte protesto yapanların hepsi böyledir" mesajını bi güzel yerleştiriyorlar. Siz de buna maşa oluyorsunuz. Az kafanız çalışsın lan. Okula gelmişsiniz. Bir meslek sahibi olacaksınız ona focus olun. Gidin gezin eğlenin karşı cinsle etkileşime girin. Spor yapın seks yapın ne bileyim. 20 yaşında bir çocuk niye siyaset düşünsün ki niye siyaset konuşsun ki. Daha Crossroads a yeni gelmiş questleri almamış Orgrimmar ın sorunlarını tartışıyor. Ya bi gidin güldürmeyin adamı.

Ya bu şekilde yaftalamaya gerek yok da sonuç olarak örgüt üyesi kafalı insanlar işte. burdaki tipleme de aynı, gidip milletin organizasyonunu basmaya, konserde olay çıkarıp terör estirmeye gerçekten hakkının olduğunu falan sanıyorlar. Sadece kendilerine gösterildiği şekilde davrandıkları için de hiçbir zaman başka insanların da onayını alarak, gerçekten amacına ulaşacak bir eylem yapamayacaklar. zaten amaçları da papağan gibi tekrarladıkları gibi boş boş çatışmak işte, dediğim gibi örgüt zihniyeti.
Sosyal ağlarda paylaş

biz bilmiyoruz, bu işlere kırk kat yabancı siz biliyorsunuz AMACINA ULAŞAN EYLEM ne demek, çok eylem yaptınız çok uğraştınız bu işlerle çünkü

bir de apışıp kalanların "kalıp" muhabbetleri yapması beni benden alıyor

sanki her şeyi tecrübe etmiş de çözmüş hakim kalıbın ne olduğunu, KALIP muhabbetinin kendisi kalıp lan bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

kolektifinsan said:

Soris said:

Ben bunların hepsini zamanında söylediğimde bu gençleri kandırıyorlar ülke de protesto kültürü bozulsun diye masuz bunları meydanlara salıyorlar gerçekten hakkını arayacak onurlu vatandaş hakkını arayamasın diye bu terör bağlantılı adamları masuz sol un içine soktular dediğimde çoğunuz birsürü laf söylediniz bana. Alın işte canlı örneği.
Adam gelmiş paticiğe maaşlı işçi gibi sosyal medya takipçisi çalışanı gibi çalışıyor.

pkknin üniversite kadrosundanım ben, yemek+yol+ulaşım+özel yurt+ayda 200 tl karşılığı çalışıyorum, bursum amerikadan geliyor

Çok bile vermişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Irak değil Ürdün deyim. Ayrıca iyi bir şirkette iyi bir pozisyonda çalışıyorum, insanların kanını da emmiyorum, kadınlara tecavüz edip köy yakmıyorum. Kazandığım parayı harcıyorum ve ekonomiye fayda sağlıyorum. Yani sen Ürdün için bir bok yapmıyorken ben bo ş işlerle uğraşmak yerine eşşek gibi çalışıp hem kendime, hem Ürdün ekonomisine para kazandırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...