Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde polis saldırısı

calimero

Öne çıkan mesajlar

Size ne abi ne bu atarlanmanız

Herşeyin bir zamanı var güldürmeyin adamı kapitalizmdi bimmneydi zart zurtdu yok herkes eşit olacak diye.

Eğer herkesin eşit olması gerekiyorsa bir gün olacaktır zaten.
Dünyanın en mükemmel hali her zaman şu an dır.

Az daha tao dan anlatırım ama anakartınızı yakmayım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Size ne abi ne bu atarlanmanız

Herşeyin bir zamanı var güldürmeyin adamı kapitalizmdi bimmneydi zart zurtdu yok herkes eşit olacak diye.

Eğer herkesin eşit olması gerekiyorsa bir gün olacaktır zaten.
Dünyanın en mükemmel hali her zaman şu an dır.

Az daha tao dan anlatırım ama anakartınızı yakmayım şimdi.

anlatmana gerek yok abuk subuk şeyleri, uzlaşmaz karşıtlıkların sonucu o karşıtlıkların yarattığı toplumsal çatışmaların karşıtlıkları imha etmesi> yani komünizm evet, ama kendi kendine olmayacak, tek tek kişilerin iradesi uğraşıyla ortaya çıkan bir süreç bu, iki sayfa diyalektik okuyanın ahkam kesmesine gerek yok

hayır bir şey yap yapma kafana göre de, yapan adamı taşlamaya çalışmak da bambaşka bir kafa
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ben şimdi tam anlamadım bu arkadaşlara göre istifa edip sakal bırakıp polisle çatışıp aç gezersem onurlu mu olucam?

sana kimse ekonomiye katılma demiyor, kapitalist sistemde kapitalist ekonomiye eklemlenmek zorundasın zaten, HAYDİ GENJLER POLİSLE ÇATIŞIYORUZ gibi bi abukluk da yok, hiçbir şey yapma istersen de abuk subuk yapana küfretme o bile yeter mesela bi yerde
Sosyal ağlarda paylaş

kolektifinsan said:

yanlış olan kendisi sıkıntı orada, iyice saçmalığa bağladınız artık kendi kendinize eğlenin artık hadin

ben sana 2. sayfada dedim kolektif. bırakacaksın modlar ya da genel yöneticiler düzeltecek. başlığı temizleyecek, sonra adam gibi tartışabileceklerle tartışılacak.

şu başlık misal konu dışının en leş başlığı olarak sticky'lenebilir, ki bu 1. sayfadan belliydi. o yüzden dedim sana boşa tartışmaya girme diye.
Sosyal ağlarda paylaş

E bana göre de yanlış olan sensin, napıyım taşlayayım mı seni şimdi? Bana ne abi, herkes istediğini düşünsün. Başkalaronın işine burnunuzu sokmayı bıraktığınız gün belki soldan bir bok olur, yoksa böyle anca kumda oynarsınız. Millet çatır çatır parasını kazanır çalışır yükselir ailesini kurar vs. siz de ömür billah servet düşmanı ameleler olarak devam edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...