Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde polis saldırısı

calimero

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Kariyer günleri zart zurt diye sağda solda gezen özel üniversiteliler bile sizden daha zeki en azından onların geçim sıkıntısı olmayabilir ileride. Sizin gibi salakları mermi diye kullanıyorlar işte. Hangi görüşten gelirseniz gelin bu aynı.
Kendinize topluluğunuza toplumunuza faydalı ne yaptınız.
Slogan atarsınız iğrenç tasarımlı gazeteler bastırırsınız içi zihin ihsalleri ile dolu.
Onu yapamayanı da gider adam döver it gibi bıçak sallar birbirine.

Kimsenin tınladığı yok sizi. Başka şekilde tatmin edin kendinizi. Bir şeylere ait olma ihtiyacı hisseden bir kalıba sokulmaya ihtiyacı olan pikemanlar sizi. Değer üretemeyen ortaya bir şeyler koyamayan adamlarsınız. Ankara ya okumaya gideniniz solcu Konyaya Ispartaya okumaya gideniniz tarikatçı İstanbula gideni de city life ayağı takılan zavallı.
Olay görüş ile alakalı değil istersen git Venus Project uygulayacağım pilot bölge olarak da Dinar ı seçtim de kimseyi ilgilendirmez. Ama siz kimsiniz ki. Anasından babasından harçlık alan adamlarsınız. Sizin ne gibi bir etkiniz varki okuduğunuz bölümle alakalı bir bilginiz bile yok okulunuzu bitirene kadar da olmayacak sektöre girdiğiniz de bile bilgisizsiniz. Sizin nasıl bir etki alanınız olacak da böyle konuşabiliyorsunuz.

Gençlik ateşiyle sağda solda gezecek rp yapacak sonra da okul bitince de ki genelde bitmez o okul 7. senesinde hala bu işlerle uğraşan adamlar var çünkü herkes bilir bunu. Öyle it gibi gezersiniz newbie lerin aklını çelersiniz işte.

Bu ülke de eğitim sorunu var. YÖK gibi bir sorun var. Kaliteli eğitmen yok. Materyale ulaşım sorun. Sizin gibi angutlar yüzünden bu haklı konuları dile getiren adam gibi protestosunu gerçekleştiren adamlar da zarar görüyor. Size biçilen rol o zaten. Orta zekadaki Türk halkına sizin gibileri medya ile servis edip "Bakın işte protesto yapanların hepsi böyledir" mesajını bi güzel yerleştiriyorlar. Siz de buna maşa oluyorsunuz. Az kafanız çalışsın lan. Okula gelmişsiniz. Bir meslek sahibi olacaksınız ona focus olun. Gidin gezin eğlenin karşı cinsle etkileşime girin. Spor yapın seks yapın ne bileyim. 20 yaşında bir çocuk niye siyaset düşünsün ki niye siyaset konuşsun ki. Daha Crossroads a yeni gelmiş questleri almamış Orgrimmar ın sorunlarını tartışıyor. Ya bi gidin güldürmeyin adamı.

ahaha çok güzel yazmışın hacı(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

E bana göre de yanlış olan sensin, napıyım taşlayayım mı seni şimdi? Bana ne abi, herkes istediğini düşünsün. Başkalaronın işine burnunuzu sokmayı bıraktığınız gün belki soldan bir bok olur, yoksa böyle anca kumda oynarsınız. Millet çatır çatır parasını kazanır çalışır yükselir ailesini kurar vs. siz de ömür billah servet düşmanı ameleler olarak devam edersiniz.

ulan sen kimsin de millete hakaret ediyorsun dangoz. git ürdünde mi ırak'ta mı sermaye yalakalığı yapıp, şirket iç yazışmalarıyla ömür boyu kalacaksan kal. bahsettiğin hacettepe odtü gibi üniversitelerdeki öğrenciler. seni donunda sallar anlayacağın, prim peşinde 50 yıl geçirmeseler de. servetin ucundan iki parça eppek kırıntısı önüne düşünce sermayenin köpeği olmaktansa, insanları açlıktan süründüren sermaye'ye karşı olmak her daim yeğdir. ha karşındaki insanlar da aç açıkta fln değil, senin kazandığını rahatlıkla kazanabilecek ve de belki de kazanan insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Banane abi ne isterseniz yapın. Burada şiddet uygulayan biz değiliz ordaki işinde gücende öğrencilere şiddet uygulanıyor benim takıldığım nokta o. Adam okuluyla ilgileniyor veya neyle ilgilenirse ilgilensin isterse okumasın sen o adamı tutup eylem yapacaz kardeş biz ülkeyi kurtarıyoz sen kantinde oturmuş ders çalışıyon diyemezsin.

Salaklık burda herkesin itiraz ettiği nokta bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Myshkin said:

boş laflarla beyni yıkanacak enayi bulamayınca battı tabi

http://michaelnorthrop.net/wp-content/uploads/2012/04/thumbs-up-chuck.gif

moderasyona attığım mesajlarda da belirttiğim gibi şunlar da şu forumun cidden en boş ikilisi. nerede bir politik başlık açılsa arka arkaya spawn oluyorlar ve attıkları mesajlar tek cümlelik, ya birbirlerini goygoylayan ya da başlıkla ilgili sıfır içerik karşı tarafa beyin yoksunu giydirmelerde bulunan mesajlar.

aynen böyle devam. konu dışı tam size göre bir yer cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Banane abi ne isterseniz yapın. Burada şiddet uygulayan biz değiliz ordaki işinde gücende öğrencilere şiddet uygulanıyor benim takıldığım nokta o. Adam okuluyla ilgileniyor veya neyle ilgilenirse ilgilensin isterse okumasın sen o adamı tutup eylem yapacaz kardeş biz ülkeyi kurtarıyoz sen kantinde oturmuş ders çalışıyon diyemezsin.

böyle bişi çooookkk nadir durumlar dışında (provakasyon vs gibi) hiç bir yerde yok yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

sen neler uyduruyon hala ya, tipe bak, SLOGAN ATIN YOKSA YAKARIZ dan geri bi yalana düşmüşsün ama o gözümden kaçmadı

off muhattap almıyım diyorum da bir şey söylenmeyecek gibi değil, sen hacettepeyi bitirsen nolur, sen top10 üniversitelerden her birini bitirsen diplomasını alsan nolur

bu mesaj valla son
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

E bana göre de yanlış olan sensin, napıyım taşlayayım mı seni şimdi? Bana ne abi, herkes istediğini düşünsün. Başkalaronın işine burnunuzu sokmayı bıraktığınız gün belki soldan bir bok olur, yoksa böyle anca kumda oynarsınız. Millet çatır çatır parasını kazanır çalışır yükselir ailesini kurar vs. siz de ömür billah servet düşmanı ameleler olarak devam edersiniz.

Şu kısma çok güldüm hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Soris said:

Kariyer günleri zart zurt diye sağda solda gezen özel üniversiteliler bile sizden daha zeki en azından onların geçim sıkıntısı olmayabilir ileride. Sizin gibi salakları mermi diye kullanıyorlar işte. Hangi görüşten gelirseniz gelin bu aynı.
Kendinize topluluğunuza toplumunuza faydalı ne yaptınız.
Slogan atarsınız iğrenç tasarımlı gazeteler bastırırsınız içi zihin ihsalleri ile dolu.
Onu yapamayanı da gider adam döver it gibi bıçak sallar birbirine.

Kimsenin tınladığı yok sizi. Başka şekilde tatmin edin kendinizi. Bir şeylere ait olma ihtiyacı hisseden bir kalıba sokulmaya ihtiyacı olan pikemanlar sizi. Değer üretemeyen ortaya bir şeyler koyamayan adamlarsınız. Ankara ya okumaya gideniniz solcu Konyaya Ispartaya okumaya gideniniz tarikatçı İstanbula gideni de city life ayağı takılan zavallı.
Olay görüş ile alakalı değil istersen git Venus Project uygulayacağım pilot bölge olarak da Dinar ı seçtim de kimseyi ilgilendirmez. Ama siz kimsiniz ki. Anasından babasından harçlık alan adamlarsınız. Sizin ne gibi bir etkiniz varki okuduğunuz bölümle alakalı bir bilginiz bile yok okulunuzu bitirene kadar da olmayacak sektöre girdiğiniz de bile bilgisizsiniz. Sizin nasıl bir etki alanınız olacak da böyle konuşabiliyorsunuz.

Gençlik ateşiyle sağda solda gezecek rp yapacak sonra da okul bitince de ki genelde bitmez o okul 7. senesinde hala bu işlerle uğraşan adamlar var çünkü herkes bilir bunu. Öyle it gibi gezersiniz newbie lerin aklını çelersiniz işte.

Bu ülke de eğitim sorunu var. YÖK gibi bir sorun var. Kaliteli eğitmen yok. Materyale ulaşım sorun. Sizin gibi angutlar yüzünden bu haklı konuları dile getiren adam gibi protestosunu gerçekleştiren adamlar da zarar görüyor. Size biçilen rol o zaten. Orta zekadaki Türk halkına sizin gibileri medya ile servis edip "Bakın işte protesto yapanların hepsi böyledir" mesajını bi güzel yerleştiriyorlar. Siz de buna maşa oluyorsunuz. Az kafanız çalışsın lan. Okula gelmişsiniz. Bir meslek sahibi olacaksınız ona focus olun. Gidin gezin eğlenin karşı cinsle etkileşime girin. Spor yapın seks yapın ne bileyim. 20 yaşında bir çocuk niye siyaset düşünsün ki niye siyaset konuşsun ki. Daha Crossroads a yeni gelmiş questleri almamış Orgrimmar ın sorunlarını tartışıyor. Ya bi gidin güldürmeyin adamı.

ahaha çok güzel yazmışın hacı(tu)

şu yazı yılın yazısına aday bence, gerek betimlemeler olsun gerek tatlı tatlı dokundurmalar olsun çok başarılı paragraf da yapmış, nerden şukuluyoruz ? nereye şukuluyacak bunlar !!1
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

moderasyona attığım mesajlarda da belirttiğim gibi şunlar da şu forumun cidden en boş ikilisi. nerede bir politik başlık açılsa arka arkaya spawn oluyorlar ve attıkları mesajlar tek cümlelik, ya birbirlerini goygoylayan ya da başlıkla ilgili sıfır içerik karşı tarafa beyin yoksunu giydirmelerde bulunan mesajlar.

sen hakaret etmeye devam et, anca buna yetersin :*
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar beğenilen soris'in yazının neresinden tutsam elimde kalıyor. mentalite bu olunca herkeste normal tabi.

ilk paragraflar zaten kendi zavallı bünyesi üzerinden başkalarını değerlendirmeye kalkan tek hücreli söylemleri. iş bulun çalışın, götünüzü kurtarından başlayıp sonunda siz ne yapıyorsunuz topluma yararlı diye biten cümleckler mi dersin, ne ararsan var.

son paragraf

Soris said:

Bu ülke de eğitim sorunu var. YÖK gibi bir sorun var. Kaliteli eğitmen yok. Materyale ulaşım sorun. Sizin gibi angutlar yüzünden bu haklı konuları dile getiren adam gibi protestosunu gerçekleştiren adamlar da zarar görüyor.

bunları biz yapıyoruz zaten

Soris said:

Size biçilen rol o zaten. Orta zekadaki Türk halkına sizin gibileri medya ile servis edip "Bakın işte protesto yapanların hepsi böyledir" mesajını bi güzel yerleştiriyorlar. Siz de buna maşa oluyorsunuz. Az kafanız çalışsın lan. Okula gelmişsiniz. Bir meslek sahibi olacaksınız ona focus olun. Gidin gezin eğlenin karşı cinsle etkileşime girin. Spor yapın seks yapın ne bileyim. 20 yaşında bir çocuk niye siyaset düşünsün ki niye siyaset konuşsun ki. Daha Crossroads a yeni gelmiş questleri almamış Orgrimmar ın sorunlarını tartışıyor. Ya bi gidin güldürmeyin adamı.

cidden paragrafın ilk kısmıyla nasıl da uyuşuyor değil mi?

25 yaşından sonra da evlen, çoluk çocuğa karış. tamamen siyasetten uzak dur ve düzen böyle devam etsin düzenler ve düzülenler aynı şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Aluriel said:

Myshkin said:

boş laflarla beyni yıkanacak enayi bulamayınca battı tabi

http://michaelnorthrop.net/wp-content/uploads/2012/04/thumbs-up-chuck.gif

http://4.bp.blogspot.com/-9QjARWd5a84/T3OXHJJbe1I/AAAAAAAAA34/OVtLNvwpMvI/s190/nod-of-approval.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben yokken negzel konuşmuşsunuz siz. Ama Aluriel senden tank olmaz valla. Boss aggrosu paso dps lere kaçmış. Phase 2 de boss un shade versiyonu da gelmiş tabii dps bölünmüş cık cık. En sonda da artık bug mı birşey olmuş sonlanmış combat. Neyse yarın öbür gün fln artık bir forum first bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero daha siyaset 101 i çözememişsiniz. Sen veya arkadaşların veya diğerleri slogan atınca ne oluyor eylem yapınca ne oluyor bir şey olduğu yok. Çünkü herkes sizin gibi düşünmüyor insanların gereklilikleri daha farklı. Türk halkı direk ekmeğine bakar milletin siyasetle derdi yok herkesin amacı daha iyi yaşayayım çocuklarım rahat etsin bir iş bulsun rahat yaşasın sıkıntı çekmesin filan. Harçlığınızı veren var onun için böyle boş vakitlerinizde devrimcilik oynamak kolay. Sizin dünyadan haberiniz yok esas mücadeleyi veren bu ülke de evini geçindirmeye çalışan insanlar. Onlar için farkındalık yaratmak istesen buna saygı duyarım ama onlar da seni beni ciddiye almaz.

Gerçek bir dünya var dışarı hayat dan soyutlamayın kendinizi. Dünya şu an en mükemmel halinde her zaman ki gibi ve her zaman en mükemmel halinde kalacak. Hiçbir şey de değişmeyecek toplum istemedikçe. Her şey doğal halinde olacak bir gün olacak ama ne zaman onu bilemezsin.
İnsanlar kendi geçimleri için çalışıyor dolandırılıyor öldürülüyor öldürüyor terk ediliyor aldatıyor aldatılıyor seviyor eğleniyor servet biriktiriyor ülkeleri feth ediyor.
Herkes hayat koşuşturmacası içinde hayatı ıskalamayın her anı değerlendirin. Bir şeylerin farkında olduğunuz onları değiştirebileceğiniz kudrette olduğunuzu göstermiyor ne yazık ki. Bu gerçeği anlayana kadar hala çocuk kalacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

La iyide senin gibi herkes ben ekmegime bakarim haci dese ne kurtulus savasi olurdu nede o poponun rahat etmesi icin toprak kazanilirdi. Ataturk de derdi haci ben kendi isime bakarim deyip Vahdettin in yazmani olur hazineden payini alir rahata bakardi. Mal mal konusup bozma insanlarin sinirini. Hani seni anladik ben parama bakarim arkadas ABD gelse dibimde duzse bizleri ben yine parama bakar zevk alirim olayina getirmissin olayi ya millette super konusuyor bu diyor ya size su anki olaylar az bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

Atatürk sizin gibi sığ düşünmüyordu ama. Atatürk devrimcilik oynamadı, bir şeyleri değiştirecek gücü vardı ve yaptı. Bu güce ulaşmadan da mal gibi atlayıp DEVRİM diye bağırarak vandallık yapmadı. Atatürk gücü elde etmek için çalıştı, ve elde edince de gereken aksiyonları aldı. Sizin öyle bir gücünüz yok, okulunuzda okumak yerine cam çerçeve indirerek de bu güce sahip olamazsınız. Eğer kafanız çalışsaydı adam gibi okuyup, adam gibi çalışıp hayatta bir yerlere geldikten ve belli bir ağırlığınız olduktan sonra, gerçekten bir şeylere etki edebileceğiniz zaman bu işlerle uğraşırdınız. Sizin yaptığınız lisede nazi partisi kuran bebelerden bir farkı yok, serserilik yapıp harcanıp giden binlerce gençten biri olursunuz ancak bu kafayla, başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...