Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Chris_Metcalf said:

Robb'un tepkisi ne olacak acaba kız kardeşi king's landingdeyken Jamie'nin elini kesmesine o elemanın.

Bir ton trip attı Mountain'ı kaçırdı diye Tully'e.

Lannisterların intikamı acı olur. Sansa yattara olur mu acaba bu bölüm?

Wildfire'ı resistliyor mu bir de dragonlar acaba?

kralice bunu duyarsa sansaya medieval gider gibi geliyor her hafta bir parmagini kesip robba gonderir

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sasucke gibiymiş işte, "BENİM HAKKIM YENDİ HAKKIMI ALACAM, BU UĞURDA EN YAKINLARIMI BİLE KESECEM, BANA GÜLÜYORLAR BANA GÜLENLERİ KESECEM DARKNESSSS" emo kafası. cadıyla beraber yaptığı şeyler aynıysa fikrimi değiştirmiyor, dizide bahsetti o anlattıklarının çoğunu zaten.

delikanlı dediğin ned gibi olur, adam canını bile verdi hakkaniyet uğruna kendisinin bir dirhem çıkarı yokken. stannis hep kendi hep kendi.

gördük poposunu kurtaran onion knight'a da ne yaptı, orada tamamen koptu zaten doğru yoldan. sasucke ile karin sahnesi tam.

ned stark lawful gooddu bu adam da lawful neutral. ama bu kari herifi resmen chaotic evila goturuyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ned stark lawful gooddu bu adam da lawful neutral. ama bu kari herifi resmen chaotic evila goturuyor sdf

gitti bile çoktan chaotic evil'a, kanun sallamıyor, evil'lığın da dibine vurdu. engizisyon gibi lort of layta inanmayanı ateşe atar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Jaime'nin Bran'ı aşağı itmesinin haklı bir gerekçesi vardı; kardeşiyle yaptıkları öğrenilse ikisinin de kelleler giderdi. O durumda ben olsam aynı şeyi yapardım. Tabii ben kendimi asla öyle bir duruma sokmazdım.

senle olan tüm arkadaşlık ilişkilerimi kesiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

süper gidio dizi

Tahminlerim,
kaptan barizlik yapıcam ama

50 kere sordu targeriyan kızı bana aitsiniz dimi kendinizi kesersiniz dimi die, tüm kontrlü alınca bence adayı yıkacak başlarına. Ejderinide alır gider.

arya direk bizim assasionnlara katılacak gibi, o yolda gidi. Bu ekip bi şekilde onlara götürecek.

sansa bence ölücek, bizim balık suratlı acaip hatun ispitlicek düğünden sonra hatta direk kellesini alıcak bence. cofrininde ağzına sıçabilir o hatun, bayaaa tehliekli.anası anladı zaten şipşak.

tywin trionu dışladıkça gözümde değerini kaybedio ya

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

50 kere sordu targeriyan kızı bana aitsiniz dimi kendinizi kesersiniz dimi die, tüm kontrlü alınca bence adayı yıkacak başlarına. Ejderinide alır gider.

biraz daha dusundum bu boyle olacak galiba cunku kiza burda yasayan ailen falan var mı diye sordu herhalde kizin ailesine bisey gelmesin diye. ha bi de sör level 30 advisorzoned ona eger sivilleri oldurme dersen tek birini bile oldurmezler falan dedigi icin oyle karar verdi sanirim. zati kolelerin haline üzülüyordu muhtemel admin kadrosunu kestirecek sehrin

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Tywin bi kıyamayıp oğlumsun benım gıt hand of the kign olş dediğinde biraz bişeye benziyodu o akdar, az bucuk arya ile ilişkiside işte ehti, yoksa seerefsizin ödne gideni

işini iyi yapıyo ama şimdi allah için. herkes işini iyi yapsa kimsenin derdi olmaz westerosta. :m
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Suark said:

biraz daha dusundum bu boyle olacak galiba cunku kiza burda yasayan ailen falan var mı diye sordu herhalde kizin ailesine bisey gelmesin diye. ha bi de sör level 30 advisorzoned ona eger sivilleri oldurme dersen tek birini bile oldurmezler falan dedigi icin oyle karar verdi sanirim. zati kolelerin haline üzülüyordu muhtemel admin kadrosunu kestirecek sehrin

asd

Dranerys aç kalıp kırmızı olan ejderi yiyor 5. kitapta. ashudas

troll bu arada aman inanma.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Ardeth said:

Suark said:

asd

Dranerys aç kalıp kırmızı olan ejderi yiyor 5. kitapta. ashudas

troll bu arada aman inanma.

bugün ejderini satan yarın yer
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...