Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube üzerinden para kazanma

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

siz grubu kurun, programi ben yazicam, vpn kullicak, surekli farkli ip den videolari izlicek like aticak, hatta comment yazicak falan :)

%50 sini alirim kazancin, gerisini kendi aranizda paylasin sdfdsf

vpn parasini falan siz odersiniz ona gore :)

lan zaten program tiklayinca sizin bisi yapmaniza gerek kalmiyo, olsun yinede siz kurun grubu dsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Denicez lan işte ben de bilmiyorum ama millete paraya para demiyormuş. İş ciddi duruyor.

Zaten abi google adsense olayı neyi fake olacak. Millet parasını almış demek ki ödeme yapıyorlar. Zaten yasal olarak para kazanma hakkın var.

Amerika'da ki adam ailesine youtube kazancını yollayamaz mı?

Abi, 20-25 kişilik grup kurucaz şu an 10 kişi falanız zaten facebookta. Bir iki arkadaş girdi buradan görüyor kazananları.

Ya troll olmasın yeter her gün işte mobilden ya da pc den birbirimizin kanallarındaki videoları izleyip sonra bir tanesine tıklıyorsun.

Yani senin kanalında 10 video varsa 240 video izleniyor -ki bunlar kısa kısa videolar - 24 de tık alıyorsun.
İzlenme ve tıklama oranı var o da %10 oluyor. yani bu oran anlaşılmaması için %5 lerde falan olması gerekiyor.

ip zaten hotshield diye bi programla amerika üzerinden alınıyor.

Tek olay, herkes sektirmeden tıklayacak işte 1 ay denicez olursa olurr işte =) sonra zaten para gelirse herkes kusursuz yapar
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu yapan bir suru otomatik sistem var. Web siteleri var, programlar var. Hic manuel ugrasip zaman kaybetmeyin. Adsense basindakiler zaten dunku cocuklar degil adamlar nelerle ugrasiyorlar.
Bir sistem kurdun mesela bir sekilde cok iyi tik aliyorsun. Hemen alarm zilleri caliyor. Adamlar musterilerine soruyor tiklardan sonuc ne? Tiklama profili vs.. Adamlar icin onemli olan tiklardan para gelmesi musterilerine. Reklam verenin satis yapmasi. Tabi senin tiklardan herhangi bir kazan olmadigi icin hemen yiyorsun Bani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...