Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HotS Storyline Tartışma Başlığı

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Ulan yine dayanamadım aldım ben bunu.
Sırf senaryoyu oynayıp bi köşeye atıcam muhtemelen, multisine ne zaman ne sabır var zaten artık bende.

Yalnız hareketlilik falan baya az ya bu release bakıyorum. (türkiye için tabi) ekşiye, forumlara falan baktım da hype falan yok hiç. wow ek paket releaseleri, wings of liberty, diablo 3 çıkış gecesi nerde, bu nerde.

neyse. kerigan bacımıza neler olacak, cim raynor üzerine atlayacak mı? az sonra. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Abartılacak bir durum değil. 20 sn'den uzun süren görev yüklemesi görmedim şimdiye kadar. Adam oraya stream ediyorum diye yazmasa haberimiz bile olmazdı o derece hızlı bir işlem.

Dahası 120mb stream yazıyor ama bağlantıdan bakıyorum 1m bile indirmiyor, daha çok dosya kontrolü tarzı bir işlem sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

heralde sc ve broodwar oynamadın daha once?

boyle berbat bi single player campaign gormedim hıkaye oalrak, hanı sanat yonetımı oynanabılırlık, mekanikler, cinematicler, muzik vs vs 10/10 direk ama hikaye bok gibi

daha kaliteli SP için 3e bölmüşlerdi oyunu guya, expansion broodwarın zerg campaign şuna 5 başar hikaye ağırlığı olarak, wings of liberty guzeldi genede o boktan finalden sonra HoTS direk metzenin sıvama aksiyonu olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

heralde sc ve broodwar oynamadın daha once?

boyle berbat bi single player campaign gormedim hıkaye oalrak, hanı sanat yonetımı oynanabılırlık, mekanikler, cinematicler, muzik vs vs 10/10 direk ama hikaye bok gibi

daha kaliteli SP için 3e bölmüşlerdi oyunu guya, expansion broodwarın zerg campaign şuna 5 başar hikaye ağırlığı olarak, wings of liberty guzeldi genede o boktan finalden sonra HoTS direk metzenin sıvama aksiyonu olmuş

Oynadım? Neyini beğenmediğini belirtirsen ona göre tartışabiliriz sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

sc bwn en zayıf kısımları hep zerg kısımlarıydı, vannillanın ilk 5-6 bölümü baya güzeldi ama heri hep nanaydı. fenıx falan öldüğü için cok damar olup üzülüyoduk o kadar.

wol kadar iyi olmamıs, ama yine baya güzeldi. zerg'e zaten bu kadar campaign oluyo bence yine iyi toparlamıslar.

duran'ı, overmind'dan önce zerg napıyodu, falan gibi mevzuları tamamlamıslar sonunda iyi olmus.

bu arada orda stream yapmıyo abi, direk oyunu yüklüyo, fileları konttolr ediyo. eğer digital download edipte bitmeden single oynuyorsanız orda dl ediyo, siz öle cd den falan yüklediyseniz veya dl'i bitirip oynadıysanız orda yazdığı stream stream dl deil.

sonu falan güzeldi, jim raynor'ın saf cocuk hallerine bitiyom ben zaten.

bide ingame cinematic engine'nın dibine vurmuslar bu sefer, o ilk zeratul'un geldiği ormanlı gezegen cinematiği aman yarappi neydi öle. millet sole kassa cozse su cinematic editor'ıda kullansak biraz.

bide tamam işte orospuluk yapma kerrigan falan derken, ilk fıttırmaya basladığında, o tek boynuzlu ling gelince tamam ulan hepsını mına koycaz!!! diye gaza geldim bende.

bu arada cannon nova toshı öldürüyo idi diyoduk ama, bende tosh cıktı mesela yardım etme falan geyiği döndürdü, nova tosh yerıne benı secseydın jim =((((( falan dedi, önceki campaigne göremı ayarlsmıslar yoksa hepınızde ölemi?

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim baya güzel ve tempoluydu wolden daha iyi diyebilirim . Yalnız şunu ayarlamaları gerek oyunun en zor bölümü brutalda max 50 dakkada bitiyor.Diğerleri ztn 20-30 dk civarı . Koysalar ya bw'deki gibi 1-2 bölüm şöle saatlerce uğraştırsa . Omega bölümünü bilen bilir bwdeki 1 hafta sürmüştü heralde bitirmek. Bana çok kolay geldi bu şekilde . En azından final bölümlerini daha zor yapmalılar .

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

sc bwn en zayıf kısımları hep zerg kısımlarıydı, vannillanın ilk 5-6 bölümü baya güzeldi ama heri hep nanaydı. fenıx falan öldüğü için cok damar olup üzülüyoduk o kadar.

wol kadar iyi olmamıs, ama yine baya güzeldi. zerg'e zaten bu kadar campaign oluyo bence yine iyi toparlamıslar.

duran'ı, overmind'dan önce zerg napıyodu, falan gibi mevzuları tamamlamıslar sonunda iyi olmus.

bu arada orda stream yapmıyo abi, direk oyunu yüklüyo, fileları konttolr ediyo. eğer digital download edipte bitmeden single oynuyorsanız orda dl ediyo, siz öle cd den falan yüklediyseniz veya dl'i bitirip oynadıysanız orda yazdığı stream stream dl deil.

sonu falan güzeldi, jim raynor'ın saf cocuk hallerine bitiyom ben zaten.

bide ingame cinematic engine'nın dibine vurmuslar bu sefer, o ilk zeratul'un geldiği ormanlı gezegen cinematiği aman yarappi neydi öle. millet sole kassa cozse su cinematic editor'ıda kullansak biraz.

bide tamam işte orospuluk yapma kerrigan falan derken, ilk fıttırmaya basladığında, o tek boynuzlu ling gelince tamam ulan hepsını mına koycaz!!! diye gaza geldim bende.

bu arada cannon nova toshı öldürüyo idi diyoduk ama, bende tosh cıktı mesela yardım etme falan geyiği döndürdü, nova tosh yerıne benı secseydın jim =((((( falan dedi, önceki campaigne göremı ayarlsmıslar yoksa hepınızde ölemi?

Spoiler

Ben de o seçimlerin etkilerini merak ediyordum çok, bir arkadaşa sordum, o Nova'ya yardım etmiş normalde Nova orada çıkıp "Bana Tosh olayında yardım etmiştin sana borçluyum ama şu anki durum başka" gibisinden bir şeyler diyormuş dediğine göre.

Kerrigan'ın Jim'i kurtarmaya geldiği sahnede Jim'in Fenix ve Kerrigan'ın öldürdüğü diğer herkesin hesabını sorduğu sahne falan çok epik ve duygusaldı bence.

Viktor sayıp sövmüş de, açıkçası akılda kalan tonla ana sahip oyun: Char'ın son videosunda Kerrigan'ın merhamet göstermesi, Kerrigan'ın kozaya girişi ve kozadan çıkışı (hatta komple Zerus gezegeni diyeyim), az önce bahsettiğim Kerrigan'ın Jim'i kurtarmaya gelişi, Narud'la olan dövüşü (O tapınaktaki dövüş hele oyyy), Korhal'ı istilası... Hadi onları da geçtim, bölüm aralarında Leviathan'da Izsha'yla olan atışmaları bile inanılmaz akılda kalıcı ve güzel olmuş bence.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunları oynarken, o factionun ruhuna bürünmek gibi bi huyum var
her oyunda böle bu ( saran oyunlarda tabi )
wowda mesela druidken yolda gördüğüm herkese buff atıp millete questlerde yardım ederken ve genelde ashenvale da takılırken, warriorken zittir çekip karşı factionu reskile bağlayıp daha çok sağdaki kıtada ( oha adını unuttum ) takılıodum.

Umarım hots bunu veriodr,
zerg oynuosam
yok etme isteğiyle böle parçlaya parçalaya infest ede ede oynamak isterim hehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...