Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arma 3

reampage

Öne çıkan mesajlar

oyun efsanevi güncellemeleri geliyor sürekli sadece steam ve kendi fiyatlandırması hali hazırda o oyun için fazla

gerçekcilik çok yüksek kısıtlama yok denilebilecek kadar az oyunda.200km karelik adada istediğin gbi gez dolaş dış mekan yapılandırması güzel.

güncellemeler geldikçe dahada optimize olacağını düşünüyorum çünkü ekran kartı ile ilgili biraz sıkıntı yaşıyor oyun min req gtx 560 istiyor fakat verdiği grafik desteği çok öyle aşırı değil..

giderek düzeleceğini ümit ediyorum çünkü bende nakliyat/sevk pilotu olarak oynamayı istiyorum özellikle rescue bölümlerde çok keyifli ekibi sürekli taşıyıp durmak.

ben tavsiye ederim. ama stabilite dersen motoru yeni geliştirildiği için bi süre beklemende fayda var.

edik:kafa iyi olunca yazılanlar manasızlaşmaya başlamış şimdi farkettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Atmosfer videolarda ki gibi aynen. Grafikler ve gercekcilik baya iyi. alpha olmasina ragmen baya baya iyi. Hatta uzun sureden sonra Delta Force havasini yasatan tek oyun. Server listesi simdiden dolu, hacker falan eminim ki vardir o nedenle iyi bir server belleyip orada takilmak lazim.

Arma2 ye gore cooook daha kullanici dostu olmus, hatirlatayim ama simulasyon tadinda oyun, action fps'den ziyade. Wastelands haritasinda olaylar baya Delta Force gibi geciyor hehe.

Denize giremedim sahili kusatmisti karsi takim, bir ara bakacam su sicak mi.

Su anki fiyatina kesin deger bence, EGER military sim ve delta force kelimeleri seviyorsaniz tabi. Muhtemelen fiyati tavan yapar oyun cikinca, eskisi gibi uzuuun bir surede indirime girmez heh.
Sosyal ağlarda paylaş

3rd person var videolarda gordum, de ben kullanmadim...aim down sight da azcik farkli mesela, RMB basili tutarsan zoom, tek klik atarsan aim modu gibi ufak dokunuslar var..3rd mouse button loot ve hizli menu gibi, begendigim yani Arma2 deki gibi zor ve daginik gelmedi bana bu sefer.

PM attim
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

bende alıcam da bir kaç şey sorayım. 3rd person olarak oynayabiliyor muyuz? ben 1st person oynamaktan nefret edıyorum. helikopter pilotu falan olabiliyoruz bir de değil mi?

aynen kalıcı 3th person var. bf kafası hertürlü aracı kullanabiliyorsun. ne kadar sim. olarak geçsede araç kullanma oyun içinde kolay.
şuanda lite beta var onla takılıyorum. haftaya full alabilirim. oynayan var ise takılak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Son günlerde hek aldı başını gidiyor hiç bir serverda oyun oynanamaz hale geldi:(

Ayrıca oyun şuanda alpha olduğu için biçok feature aktif değil. Silah/araç çeşitliliği çok az, büyük map yok vs.. Bir müddet sonra göt kadar adada köşe kapmacaya dönüyor oyun.

Ben bu sebeple şimdilik eski oyuna döndüm ve o meşhur +-300km2'lik Altis mapi gelene kadar da burda takılmayı düşünüyorum.
Op. Arrowhead'da hala tüm coop ve wasteland serverları aktif ve prime timeda genelde full çekiyor.
Tavsiye ederim yani.

edit: Limnos --> Altis
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...