Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

Dün akşam ilvl520 ile flex grup bulayım dedim. ilvl545+ isteyen çıktı :) heroic oynayanlar 560+'la gezerken flex için 545+ istemek...

Yok o işin çok kısa sürede cılkı çıkıyor, şu saatten sonra şunu anladım ki eğer özürlülük vb. sebepten WoW a dönmek gibi bir niyeti varsa insanın (ki var misal bende bir gün için) expansion başı bekleyecek ve ciddi zaman ayıracak o noktadan itibaren en azından ilk tieri indirene kadar. Ondan sonra yat sonraki patch e kadar.

EDIT: Tabii bu oyunu bıraktığındaki guild elemanları hala oynuyorsa ve aranız hala iyiyse geçerli değil, düzgün bir grupla hangi noktada başlarsan başla WoW a 2-3 hafta yük olursun en fazla raide sonra verim vermeye başlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Salak bi problemle karşılaştım.
Charlardan birinin factionunu değiştirdim ve şimdi orgrimardaki pandaria portali yok oldu bi anda. Tekrar pandariz portalini açmak için ne yapmam gerekiyor. Pandariaya summon ile gidip HSyi oraya ayarladım ama portal yok neden anlamıyorum.

görüntünü değiştirsende portal senin ruhani dünyanı görüyor.

bu yavşak allydı yok sana diyorlar yani kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

@yekeyeke

O işin full kasmakla alakası yok aslında, pazar 90 olup çarşambaya kadar Ordos'tan 3, Celestials'tan 2 item düşüren bir kişi, 1-2 tanede LFR'den aldınmı kendini bir anda 530 seviyesine dayanmış buluyor. Tamamen bal yani.

Ama 3 haftada 505'de çok az harbiden, hem eski hem yeni world bosslardan hiç item alamamış, LFR'leri ya boş geçmiş ya hiç yapmamış olman lazım. Ki 3 hafta LFR boş geçmek harbi ağır şanssızlık, yeni LFR ve Flex %25 item düşürüyor boss başına.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

@yekeyeke

O işin full kasmakla alakası yok aslında, pazar 90 olup çarşambaya kadar Ordos'tan 3, Celestials'tan 2 item düşüren bir kişi, 1-2 tanede LFR'den aldınmı kendini bir anda 530 seviyesine dayanmış buluyor. Tamamen bal yani.

Ama 3 haftada 505'de çok az harbiden, hem eski hem yeni world bosslardan hiç item alamamış, LFR'leri ya boş geçmiş ya hiç yapmamış olman lazım. Ki 3 hafta LFR boş geçmek harbi ağır şanssızlık, yeni LFR ve Flex %25 item düşürüyor boss başına.

Ordos tan haftada 1 kere item alma sansı yok mu?ayrıca celestiallerde aynı degilmi?nasıl 3 item alacak?nasıl 2 item alacak?
Sosyal ağlarda paylaş

mrdefender1 said:

Ordos tan haftada 1 kere item alma sansı yok mu?ayrıca celestiallerde aynı degilmi?nasıl 3 item alacak?nasıl 2 item alacak?

Oyuna bonus loot diye bir kavram ekledi blizzard, bu bonusları kullanıp kestiğiniz bir bossa birkez de bonusla loot zarı atılabiliyor. Eski raidler ve bonuslar için sınırsız bonus token alınabiliyor, yeni raid ve world bosslarse haftada 3 adet alınıyor.

Özellikle düzenli raid yapamayan bir kişi haftada alabildiği 3 adet bonus tokenlarını 2 world bossa kullanması gerekiyor. Sonuçta Ordos 559 lvl warforge atıyor, Celestials ise 553 lvl atıyor. Raid yapamayan adamın bundan daha iyi bir item bulması mümkün değil.

Pazar 90 olunca, çarşamba resetle birlikte 2 kere kesiyorsun Ordos ve Celestials bosslarını, çarşambada resetle kesince teorik olarak 4 günde 4 roll ordosa 4 roll Celestials ekibine atıyorsun. 0 itemlede çıkabilirsin 4 ordos + 2 Celestials ile
toplam 6 itemde alırsın, tamamen balına bakar.
Absolut said:

Ordosu kesmek için ne lazım?

Hesapta sadece 1 tane Legendary olan char olsa yetiyor, bütün alt charlar sorunsuz ordos kesiyor ondan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Bulunduğun guild ile en kötü Flex yapamıyorsan 530+ ilvl seviyesine ulaşman zor iş . celestial bosslardan loot bekle! legendery yok ise ordos a zaten gidemiyorsun birde ondan loot bekleyeceksin.Guild in ile yapamıyorsan zaten imkansız! heal class falan olman lazımki pug lar seni 520ilvl seviyesinde flex alsın ! mesela Twisting nether da SOO 2. part 540ilvl istiyor adamlar :)535ilvl isteyenler oldukça nadir.

Tek çözümün loot beklemek yerine guild e rica edicen flex yapıcan.Ben TW de çözümü böyle buldum açıkçası.

@FreEmoon Abi sende öyle bir anlatıyonki , hem balına bakar diyosun hemde sayıyorsun şurdan loot ,burdan bonus roll vs. Adam o kadar ballı olsa zaten yazmaz buraya nasıl 535 vs. olcam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...