Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Conflict

Boneslark

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
Hızlı birşeyler mantıklı mı?. Gereksiz yere deneme yanılma yöntemi ile birşeyler açmayayım. Önüme hedef koyup, direk onu kasayım keyfime bakayım istiyorum. Kullandığımda, becerebiliyorsam fark yaratabileyim isterim. Tabiki karşıdakilerde aynı kafada olacak ama ben kendi keyfime bakarım :P.

Pve nin olayı nedir? orada xp mi farmlıyoruz? Eğer pvp den iyi geliyorsa, orası içinde bir şey kasmak gerekir sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasil bir oyun oynamak istedigine bagli eger sadece oyunu ogreniyim simdilik dersen engineer git ne kadar kotu oynarsan oyna verdigin heallar sayesinde iyi is yaparsin hem herkes sana salidir hangi geminin nasil saldirdiginida ogrenmis olursun :D

Uzun sure oynarim ben bu oyunu diyorsaniz t3 icin dusunmek lazim o zaman benim favorim federation fighter lari t3 de ama fazla oynamam takilirim arada girer cikarim diyorsaniz t2 icin favorilerim federation swift mk3 yada empire interceptoru dwarf2 hizli seyler oynamak istemiyorum derseniz techs den comand ship ion beamle adini hatirlamiyom geminin

Hangi gemiyi kullanacaginiza az biraz karar verin cunku ona mk3 modul kasmaniz gerekicek loyalty gorevleri ile warehouse dan bakabiliyorsunuz ne nekadar rank istiyor diye

Pve nin olayi daha fazla military grade (mk2 mk3 arasi bu itemlar) item dusuyor ve credits gaini cok fazla
Sosyal ağlarda paylaş

federation fighter larına bakayım o halde. Federation a neden takığız? özel bir nedeni var mı?

Birde başlangıçta jericho seçmiştim. Bunun ne gibi bir etkisi olacak? Mesela şuan 50k harcayıp, bir modül takmamı istiyor. Karşılığında ödül olarak birşeyler verecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

federation fighter larına bakayım o halde. Federation a neden takığız? özel bir nedeni var mı?

Birde başlangıçta jericho seçmiştim. Bunun ne gibi bir etkisi olacak? Mesela şuan 50k harcayıp, bir modül takmamı istiyor. Karşılığında ödül olarak birşeyler verecekmiş.

Anlamadığım birşey daha var. Oyunda exchange ile kastığımız parayı $ a çevirebiliyoruz. Benmi yanlış anladım yoksa 1-2 günlük bir oyun süresi ile birlikte 1 aylık premium alabiliyor muyum?
90k newbie hediyesi para geldi eyvallah. Daha bir kaç oyun oynadım ve 220k kredim var. 400k olduğunda premium alabiliyor görünüyorum.

Belki ben yanlış anlamışımdır diye sorayım dedim. Çünkü çoook daha fazlasını kazandırır bu premium.

edit2: fiyatı yanlış anlamışım. 400k lık olan 1 haftalıkmış. 1m istiyormuş bir aylık için. Neyse yinede fena değilmiş olay. İsteyen beleş premium oynar (gerçi fiyatı 7-8$ a mı ne geliyor).
Sosyal ağlarda paylaş

o exchange cashi creditse cevirmene yariyor oyun ici parayla premium alman diye birse soz konusu degil

Fed e takiyorum cunku en hizli gemiler fedde, jericho orta hizda shield tank (recon lar shield emebiliyor o yuzden cokta iyi degil shield tank olmasi), empire en yavas ve en saglam hull tank

gorevleri yapman iyi olur contact secmeyide unutma baslangicta sectigin race hicbir sey yapmiyor eskiden bir etkisi vardi ama onlari rank 15 implantlerine tasidilar

Oyuna para yatiricam dersen steamden soldier of fortune al 20 dolara +1 perma loot hakki veriyor

birde bu topigi MMO ya tasinmis ama alakasi yok oyunun MMO olmakla
Sosyal ağlarda paylaş

Hııı... krediyi çevirecekmiş gibi görünüyordu bende. Tam tersi yani ilginçmiş :P. Yanılıyor olma ihtimalin yok yani.

Shield tank olayıda ilginçmiş, ben shield işine pek güveniyordum :D. Sağlık olsun.

Oyuna para yatırma kısmına henüz karar vermedim. Şuan war thunder ile buna bakınıyorum. Birisini seçip takılırım akşamları. Bunun aksiyonu hareketliymiş gibi geldi. O yüzden önden buna şans vermeye çalışıyorum.

Bu arada oyundaki sinerji işini pek beğenmedim. Yavaş geliyor. Eskiden yeni hesaplara 1 haftalık premium hediye ediyorlarmış, haliyle yeni hesaplar biraz kasabiliyormuş gibi anladım. Şuan böyle birşey yok (gözümden kaçmadıysa).

En temizi forumlarında biraz pvp videolarına bakmak olacak. Oyun beklediğimden iyi fakat bazı şeyleri çok kötü buldum (insanlar fren yapabilmek için astroit beltlere felan çarpıyorlardı :P )

Bu arada oyun mmo değil ama bu tarz tüm oyunları bu kategoriye koymuşlar. Haliyle buna biraz haksızlık olmuş :P. Biraz uğraşmışlar gibi görünüyor.

edit: Cevap ve bilgiler için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu o değildir. Rus yapımı sanırım bu. Oyunun biraz geçmişine bakınmıştım. Aslında potansiyeli olan bir oyun fakat, ilk gemilere ulaşması zorluyor sanırım. O yüzden yeni oyuncular pek bulaşmıyor (yanılıyor olabilirim).
Birde niyeyse oyunu geliştirmeyi bırakmışlar gibi geldi.

İşi zevkli yapan şeylerden bir tanesi olan sağa sola çarpınca hasar alma olayını aradı gözlerim (hardcore modu varsa hasar alınan bilmiyorum). Fakat birisini kovalıyorum, adam astroidlerin arasına girip, bir tanesine çarpıyor. Aniden fren yapmış gibi oluyor. Hiç hoşuma gitmedi bu.

Çok deneme fırsatım olmadı fakat baya eğlenceli görünmüştü gözüme. Yukardaki şeyler birazcık rahatsız edince, takılmayı bırakmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...

Arkadaşlar bu oyunda savaşa girmeye çalıştığımda bağlantı hatası veriyor ve giremiyorum bu sorunu yaşayıp çözen oldu mu? oyun yetkililerine de sordum yapmamı istediklerini yaptım ama sonuç alamadım. güvenlik duvarı ve virüs programını kapatarak denedim yine olmadı.:X

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...