Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

ulan rollo, ulan rollo...
ulan rollo, ulan rollo...

ragnar lagertha'nın üstüne kuma getirdi, lagertha ragnar'a ihanet etmedi.
ragnar siggy'nin kocasını öldürdu, jarllığını aldı, siggy ragnar'a ihanet etmedi.
ragnar athelstan'a sahip çıktı, adam tekrar keşiş oldu, ragnar yine ona sahip çıktı, floki'nin resmen allahına küfür etti, floki bile ragnar'a ihanet etmedi.

sen sırf kıskançlığından ragnar'a ihanet ettin.

Sosyal ağlarda paylaş

athelstan ve floki

Athelstan'ın bütün köyünü kesip köle ettiler, üstüne kurban edeceklerdi, ona rağmen adam en has yoldaşı oldu, çarmıha gerdiler, gene yanına gitti rollo ve floki ölümüne düşmanken, ragnar gene sahip çıkmasa odin iki gözünü kör ederdi. Böyle sadık adama athelstansaga yazsalar yeridir.

floki köyün delisiyken ragnar sayesinde işi gücü oldu resmen, ihanet etse blood eagle hakkıydı zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Horik gavatı yüzünden o sarı Jarl Borg'a yazık oldu, hakkaniyetli bir adamdı o.

2. sezon 2. ya da 3. bölümde İngiltere'de pusuya düştüklerinde shielwallun altında Horik'in nadir delikanlı olduğu anlardan birinde yaptığı bir konuşma vardı, onun kaydını aradım bulamadım. Bilen varsa gönderebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

horik

yalnız bana çok aptalca geldi bütün ailesini getirdikten sonra böyle bir işe kalkışması. aslında olabilecek en yanlış zamanda yaptı hamlesini, jarl borg'u hapishanede ziyaret ettiği zaman en uygunuydu. henüz lagertha ve askerleri yokken ortada.

hani strateji zekası sıfır, tamamen duygusal kararlar veriyor diye varsaymasak gayet aptalcaydı giriştiği olay şu esnada.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Caladorn said:

huehue

şu sahne benim indirdiğim versiyonda yoktu ya. Amerikada gsöterdikleri bölümleri hep kesiyorlar. Porun'un memeleride kesmişlerdi sonradan gördüydüm sdf

http://vt.tumblr.com/tumblr_n4xg46Ujvu1qlwunt.mp4

şurda sahne. o gülüş sdfsdgf

bölümde baya bir iyiydi ama son bölümde ragnar 5 kelimeden fazla konuşsa eyiydi.

porun'un döv beni olayıda salakçaydı. Hem bnm seçeneğim çok deyip hem bjornda aynısını söleyince trip atması fln böle gereksiz

http://i.imgur.com/O5xvpDU.jpg

WE KING NAO

edit: birde athelstan böle yeter lan deyip Floki'nin azına vursun istiyorum.

a. koyayım ben onların çok ayıp etmişler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...