Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Wiki'den okuyunca abi anladım ki diziyi mükemmel bir yerden başlatmışlar, bu seri çok güzel devam eder. Dizi'de izlemek arkadaşlara açık etmemek için ufak notları spoiler içinde veriyorum.

Ragnar Lodbrok Saga

Efendim Ragnar çoştukca çoşacak, olay İngiltere ile sınırlı kalmayacak, adamlar paris'e raide gidecekler. Gerçi Ragnar baya bir efsaneye konu olduğu içinde gerçek kişiliği tartışmalı ancak o öldükten sonra oğulları ortalığı kırıp geçirecekler, özellikle babalarının ölümü üzerine intikam için çok büyük çaplı raid düzenleyecekler. Hatta bu intikam olayının bir raid olarak ele alınmaması gerektiğinin fethetmek üzerine gidildiğini belirtiyorlar falan filan.

Sosyal ağlarda paylaş

kartacada roma işgalinde çok bilgi kayboldu, roma mimari ve tarımı ondan sonra boyut atladığından bahsedilir, mısır kütüphanesi yanında keza, bağdat yanınca keza, amerika ispanyol istilaları keza, romanın yıkılışı keza...

insanlık üretiği bir çok bilgiyi, üç kuruş için heba etti bir çok kez
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

kartacada roma işgalinde çok bilgi kayboldu, roma mimari ve tarımı ondan sonra boyut atladığından bahsedilir, mısır kütüphanesi yanında keza, bağdat yanınca keza, amerika ispanyol istilaları keza, romanın yıkılışı keza...

insanlık üretiği bir çok bilgiyi, üç kuruş için heba etti bir çok kez
niye kitaba tapıyoz sandın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...