Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

eh... yani biraz belliydi o kickstarter'dan böyle olacağı. en en kötüsü instancing ve o travel system. o sıçışı düzeltmenin bir yolu yok.

bence ultima severler bu kadar soruna rağmen bir gün mutlaka oynarlar. ben kesin oynarım. tabii uzak gelecek için konuşuyorum. almaya değer hale gelmesi daha epey sürecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

Bi bandit kampi buldum arrowum az diye sehre gittim geldim bandit kampi alevler icindeydi elfler saldirmis. Yerde buldugum cesetleri lootlayip kalanlari temizliyerek para kastim. Cesetlerden cikan hikayeleri okuyarak elfleri tanidim filan. Sonra sehirden biraz uzaklasayim dedim daga ciktim kurt surusune rastladim, allahtan beni fark etmemislerdi. Sansima yakinimda iki tane geyik vardi bunlari korkutarak surunun ustune dogru kovaladim kurt surusu geyiklere saldirdi bende yandan gecerek yoluma devam ettim...

hahahha futile hype yaratma cabasi adeta
yazik olmus
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

mono said:

Nostalji, vicdan derken $8,259,790 carpmis bile, cidden uzaya bir tur daha cikabilir..Cok fena cok :)

Hani suc Unity Engine'da degil, yapan yapiyor gayet.
http://www.youtube.com/watch?v=AZIcZUUTv6M
€48,700EUR fund etmis, 1 kisilik firma.

ne güzelmiş ya fareli oyun :)

Meraktan baktim, Steam early accese girmis 1 ay once sessiz sedasiz.

link

geympley
https://www.youtube.com/watch?v=j4cYhLm6TN4

SoTA cidden ogrenci projesi gibi, emulator isterse sasirmam.
Sosyal ağlarda paylaş

o paraya on tane oyun yapabilen şirketler de var tabii ama amerika diyelim, büyük şirket diyelim, minimum iki oyunluk para toplamış riçırd ve ortada 0.3 oyun var.

bu durumda yat mı aldı kat mı aldı denmemesi için en azından ne yaptı bir bilgilendirmesi lazım. var mı öyle bir postu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
emeklilerin kiyi illerinde emlak alip gocmesi gibi eksiden ultima/UO oynayanlarin sirf aidiyetten emekliliklerini bu oyuna gomecegini saniyorlar galiba. bu kadar olmayacagi pazarlama hayalperestligi gecmis, dolandiriciliga donmus.

said:
transforming massively multiplayer online role playing games

said:
Players will likely be charged $45 for each new episode. We will start developing Episode 2 after we have launched Episode 1 and expect to launch additional episodes every 18 months or so.

elimdeki oyun hakiki, calisan, iyi mmorpg olsa bu kadar sansimi zorlamam. altta riskler kismindaki neredeyse her paragraf bu firma icin kacinilmaz.

diyordum ki 3-4 senede bile olsa toparlarlarsa 7/10 singleplayer ultima oyunu diye oynarim. planlara gel abi... kuskucu olarak bile bakis acim pozitif kacmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
uo'yu britişin yapmadığını hep beraber anladık sanırım sonunda? raph koster ve uo'yu ilk ortaya çıkaran osi'deki stajyer yazılımcı kadrosunun crediti baya çalınmış bu egoist dolandırıcı tarafından, bu gayet bariz. şu oyunun adını okumak bile dünyanın en kısa fıkrası etkisi yapıyor. geçen mailleri karıştırdım allah allah dedim neden mail yok bunlardan, meğer spam'e düşüyormuş. yüz tane mail, release bilmemkaç, dekoratif mum ekledik xd tarzı updateler. bu oyunu savunanın, düzenli takip edenin akıl sağlığı yerinde olamaz.

şu herifin topladığı paranın 1000'de 1'ini toplasam işi gücü bırakır, en azından eğlenceli 8-bit indie shit bir şey çıkarırım. bu aptal milyonlarca doları cebe atıp unityden kağnı hızında çalışmayan generic aptal saptal bir şey yaptı. dolandırıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...