Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Pirates of the Carribean teması AC3'te ki kaptanlık görevlerinden ötürü bana ters gelmiyor, seviyorum o temayı. Biraz daha mistik yapmaları lazım sadece.

Ama şurda hem fikir olduğumuz şey Fransız İhtilalini işlemeleri gerektiği.

Ama bu tarihsel dönemler harici oyunun ana hikayesini de çeşitlendirmeleri ve yeni twist'ler eklemeleri gerekiyor.

Yani aynı "günümüz AC'si" konusunun alt yapısıyla tarihte koşturamayız. Başka bir karakter, Mirandacı ya da Minerva'cı karakterler, 21 Aralığa başka çözüm yolları falan sunmaları gerek. Olayı büyütmeleri lazım.

Çok çok iyi senaristler bulmamarlı lazım yani. Üstüne film de geliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Bone said:

umarım gerçek değildir.

gittikçe daha amerikanlaştırmak yerine japanese assassin görmek istiyoruz.

abi şunu o kadar istemiyorum
o kadar bu fikirden tiksiniyorum ki anlatamam
yeter abi
her bvi bokun japonlaşmasından
ninjalaşmasından bıktım
her oyunda japondan tiksindim
assassin creede beni ilk bağlayan şey ninja olmaması bizden işte selçuklua kudus te geçmesiydi
yeter ya her bi bokta ninja olmasın yeter

ninjalı assasinli 50 tane oyun var
git onları oyna abi
gozunu seviyim

kesinlikle. altair geldikce oynlarda mutlu oluyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Misir da baya zor olur. o donemlerde en kalabalik yerleskeler kac kisi? gunumuzdeki arap hakimiyetindeki misir da en kalabalik yer bile 6 milyon zaten. milattan once, o donemin life span i ile en kalabalik yer kac kisilik yerleske olabilir? kac tane cati olacak AC konseptinde atlama hoplama ziplama icin?

AC3 biraz o konseptin disina cikti kizilderili vs ayagina bir miktar ama nereye kadar? sonucta orjinal formule yine de donmek durumundasin, bu oyunun ozu o.

o donemdeki en yoğun yerleşkelerde mısırda falan zaten. baya sağlam otorite, baya sağlam şehirler sehir devletri var.

fransız devrimi güzel olur halada olabilir zaten. katalan bağımsızlığı, irlanda bağımsız halk komitesi isyanın bastırılısı falanda olabilir. donem oyunun temasına uygun mallarla dolu
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin's Creed 2'yi çok keyifle oynadım PC'de. 3'ü almadım.
Bence olayın özüne en uygun dönem AC1 ve AC2'ydi.

Herkesin elinde tüfek, tabanca olduğu bir dönem damdan ya da daldan dala atla bakalım, kaç kere sıçrayabilirsin. Ne bileyim, dönemsel olarak mantıksız gelmişti bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...