Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötüyüm forum

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ren said:

KuddusiMavra said:

olm çakır keyif olmak için içkiyi kararında içeceksin. içmiş olmak için içince de bir şey olmaz. ayrıca içki tek başına içilmemeli. etrafında arkadaşların olmalı. anlatmalısın, dinlemelisin, gülmelisin, küfretmelisin, rahatlamalısın, rahatlatmalısın...içki bence yaratanın insanoğluna en büyük kıyaklarından birisidir. ancak bokunu çıkartmamak,ağız ile g.tün yerini karıştırmamak kaydıyla. adam gibi içmeye oturup,adam gibi kalkmak gerekir...hee,delikanlı adamın derdi olur,ağzı ve g.tü yer değiştirebilir...işte o zaman da neden dostlar ile içilmesi gerektiği çıkar ortaya. tutar rezilliklerine katlanıp evine götürüp atarlar seni küvete ve sonra da yatağına...

katılmadan edemedim de yatak kısmı sakat abi

bi de iyi hal sarhoşu diye birşey var. marmara denizini içsin iki üçü ehehe salakmsnvxz der, kelime hataları yapar, sonra oturur bir yere, düşünürken sızar. eğer bir gurup sarhoşun içerisinde düşmüşse çılgınlık yapalım der. sıkılıyordur. kendisiyle beraber sarhoş olanı görünce çok sevinir. beraber salakça vakit geçirecek bir arkadaşı olmuştur. çevresine maksimum zararı toplum normlarını sarsmasıdır. insan bak şuna sallanıyor ıyy falan derler. oysa o sırada o, eğlenmek için normal bir ses tonuyla hadi şu havuza girelim demiştir. o havuza hiç girilmez..

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

sosyal hayatına "işte o ayyaş gene" den daha fazla zararı yoksa içmeye devam et kardeş. kendim de bizzat gündüz içicisi olarak söylüyorum, alkolü istismar etmeyi bildiğin sürece sorun yok. alkol seni istismar ediyorsa, orada durup düşünmeye başla; ki o nokta işte duramıyorum dediğin nokta olabilir. zaten bunun da farkındasın demektir bu başlık ya da kafan iyi sadece hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...