Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötüyüm forum

GERGE

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

abi boktan bi hayatın varsa ve daha kötüye gitmeyeceğini düşünüyorsan, kaybedecek bişiyin yoksa. çünkü sahip oldukların zaten istediklerin değilse.

devam edin. dünyanın bze ihtiyacı yok. fazlalık yaratmaya gerek yok. etraftakileri de üzmeyin hiç. devam edin, çabuk gidin.

bir secret kitabı da ben yazıcam.
loserlar için olacak ama.
hidden falan olabilir adı. loserların aslında gizli kalan imkanlarını ve bunları ortaya çıkartmaya çalıştıklarında işlerin çok daha kötü gittiğini gösterip "boşver hacım. losersın sen loser kal, yak dedi köprüleri" içerikli bir kitap olacak

ya da eat pray love gibi bişi de olabilir. iç sıç geber..

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

dasaaa said:

Sparkcaster said:

tutunamayanları oku dasaa

tr ye gelince alır okurum abi.

zaten yapıcak fazla bişyim yok hani

abi tutunamayanlar genel itibarıyla bir küçük burjuva eleştirisi. mevcut sistemi eoldan eleştirmeyen adamı daha da depresyona sokar, hele az biraz akıllıysa, öz eleştiri yapabiliyorsa her sayfada ayrı bir tokat yapışır suratına.

o yüzden her tutunamıyorum ben diyene uygun bir kitap değil açıkçası. adamı rahatlatayım derken intihara sürükleyebilirsin spark :P

böyle olsaydı her psikiyatriste giden intahar ederdi
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

dasaaa said:

Sparkcaster said:

abi tutunamayanlar genel itibarıyla bir küçük burjuva eleştirisi. mevcut sistemi eoldan eleştirmeyen adamı daha da depresyona sokar, hele az biraz akıllıysa, öz eleştiri yapabiliyorsa her sayfada ayrı bir tokat yapışır suratına.

o yüzden her tutunamıyorum ben diyene uygun bir kitap değil açıkçası. adamı rahatlatayım derken intihara sürükleyebilirsin spark :P

abi az kaldı zaten.

önemli dğeil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

calimero said:

dasaaa said:

Sparkcaster said:

böyle olsaydı her psikiyatriste giden intahar ederdi

yok be abi, psikolog fln o küçük burjuva alışkanlıklarını meşrulaştırıyo. bok gibi bi sisteme yaşıyosun mesela, zaten bu sistemde mutlu olmak saçma, ama sana mutsuz olduğun için hasta olduğunu, suçun sende olduğunu söylüyo. sonra psikiyatrist ilaç veriyo fln.. uyuşuk bi beyinle, ağzının kenarından salya aka aka "mutlu mesut" yaşıyosun ^^

dasaaa, azerbeycan'a getirip ağzını yüzünü kırdırma sen de. intihar ne lan?! asfajlfa
Sosyal ağlarda paylaş

olm çakır keyif olmak için içkiyi kararında içeceksin. içmiş olmak için içince de bir şey olmaz. ayrıca içki tek başına içilmemeli. etrafında arkadaşların olmalı. anlatmalısın, dinlemelisin, gülmelisin, küfretmelisin, rahatlamalısın, rahatlatmalısın...içki bence yaratanın insanoğluna en büyük kıyaklarından birisidir. ancak bokunu çıkartmamak,ağız ile g.tün yerini karıştırmamak kaydıyla. adam gibi içmeye oturup,adam gibi kalkmak gerekir...hee,delikanlı adamın derdi olur,ağzı ve g.tü yer değiştirebilir...işte o zaman da neden dostlar ile içilmesi gerektiği çıkar ortaya. tutar rezilliklerine katlanıp evine götürüp atarlar seni küvete ve sonra da yatağına...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

olm çakır keyif olmak için içkiyi kararında içeceksin. içmiş olmak için içince de bir şey olmaz. ayrıca içki tek başına içilmemeli. etrafında arkadaşların olmalı. anlatmalısın, dinlemelisin, gülmelisin, küfretmelisin, rahatlamalısın, rahatlatmalısın...içki bence yaratanın insanoğluna en büyük kıyaklarından birisidir. ancak bokunu çıkartmamak,ağız ile g.tün yerini karıştırmamak kaydıyla. adam gibi içmeye oturup,adam gibi kalkmak gerekir...hee,delikanlı adamın derdi olur,ağzı ve g.tü yer değiştirebilir...işte o zaman da neden dostlar ile içilmesi gerektiği çıkar ortaya. tutar rezilliklerine katlanıp evine götürüp atarlar seni küvete ve sonra da yatağına...

katılmadan edemedim de yatak kısmı sakat abi

bi de iyi hal sarhoşu diye birşey var. marmara denizini içsin iki üçü ehehe salakmsnvxz der, kelime hataları yapar, sonra oturur bir yere, düşünürken sızar. eğer bir gurup sarhoşun içerisinde düşmüşse çılgınlık yapalım der. sıkılıyordur. kendisiyle beraber sarhoş olanı görünce çok sevinir. beraber salakça vakit geçirecek bir arkadaşı olmuştur. çevresine maksimum zararı toplum normlarını sarsmasıdır. insan bak şuna sallanıyor ıyy falan derler. oysa o sırada o, eğlenmek için normal bir ses tonuyla hadi şu havuza girelim demiştir. o havuza hiç girilmez..
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Theridone said:

aklıma kötü şeyler geliyor.

acaba tinerciler köprüaltına götürüp tecavüz ettikten sonra böbreğini çalıp kolunu kırıp dilendiriyolar mı :(

abi oldu olacak ayı diye de oynatsınlar lan :D

bence kardeş,bırak o belayı içki bütün kötülüklerin anasıdır.maddiyatını sarsar,

maddiyatı içki sarsmaz, devlet sarsar.
devlet tüm kötülüklerin anasıdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...