Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötüyüm forum

GERGE

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

abi boktan bi hayatın varsa ve daha kötüye gitmeyeceğini düşünüyorsan, kaybedecek bişiyin yoksa. çünkü sahip oldukların zaten istediklerin değilse.

devam edin. dünyanın bze ihtiyacı yok. fazlalık yaratmaya gerek yok. etraftakileri de üzmeyin hiç. devam edin, çabuk gidin.

bir secret kitabı da ben yazıcam.
loserlar için olacak ama.
hidden falan olabilir adı. loserların aslında gizli kalan imkanlarını ve bunları ortaya çıkartmaya çalıştıklarında işlerin çok daha kötü gittiğini gösterip "boşver hacım. losersın sen loser kal, yak dedi köprüleri" içerikli bir kitap olacak

ya da eat pray love gibi bişi de olabilir. iç sıç geber..
Sosyal ağlarda paylaş

Yılbaşında rezillik çıkarmamdan ötürü bıraktım ben de alkolü, sigarayı da bırakmıştım zaten.

Millet diyor ki ağzınla iç, sanki biz g.tümüzle içiyoruz, 7 senedir düzenli, düzensiz her arkadaş ortamında içiyordum. Ancak hiç son zamanlardaki kadar beni etkilememişti alkol.

Bıraktıktan sonra yapılan yorumlarda "niye bıraktım, az iç" falan filan. Alkol niye alıyosun o zaman? Kafan güzel olmayacaksa alkol almanın manası ne? Hamallıktan öte bir yanı mı var kafa güzel olmadan?

Hoş, tabi sarhoş olana kötü gözle bakılıyor ya bizim memlekette, hehe mala bak sarhoş oldu deniliyor. E bu adamlarla içmesen de olur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

İki yıldır iki bardak bira ya da bazen biraz şaraptan öteye gitmemistim. Alkolikliği bırakma kararı almıştım. Kötüyüm dostlar. Bu sabah yarım şişe Captain Morgan Original Spiced içtim, şişenin sonuna giderim.

Tutamıyorum kendimi hafif çakır olduktan sonra, nakiti bitirip krediye geçtim. Yardım mı almam gerek dersiniz. O şarhoş adam olarak tanıtılmak istemiyorum artık üçüncü kişilere.

insanlarla birlikte iç, hem daha keyif alırsın.
derslerini engellemediği sürece sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

Yılbaşında rezillik çıkarmamdan ötürü bıraktım ben de alkolü, sigarayı da bırakmıştım zaten.

Millet diyor ki ağzınla iç, sanki biz g.tümüzle içiyoruz, 7 senedir düzenli, düzensiz her arkadaş ortamında içiyordum. Ancak hiç son zamanlardaki kadar beni etkilememişti alkol.

Bıraktıktan sonra yapılan yorumlarda "niye bıraktım, az iç" falan filan. Alkol niye alıyosun o zaman? Kafan güzel olmayacaksa alkol almanın manası ne? Hamallıktan öte bir yanı mı var kafa güzel olmadan?

Hoş, tabi sarhoş olana kötü gözle bakılıyor ya bizim memlekette, hehe mala bak sarhoş oldu deniliyor. E bu adamlarla içmesen de olur zaten.

sarhoş olana tabi kötü gözle bakılacak. içkiyi içmek için masaya nasıl oturuyorsan, kalkarken de aynen o şekilde kalkacaksın. Çakır keyiflik tabi ki işin cilası. Ama sarhoş olmak ne la?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...