Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Kanuni bu işi biliyor ya, diyaplo3ün yanında esamesi okunmaz poenin. Konsol desteği var mı? Hayır. AH sistemi var mı? Hayır. Berbat gerçekten ıyy

GodBlessStoya said:

Betayız ama biz daha lölölö diyorlarda IRL money shop açtıysan beta falan değilsin kardeşim. OpenBeta sadece bahanen oluyor saçma salak buglara sistemlere.

Çok haklısın pampa, lanet olsun böyle oyuna!! Bırak git bence belalarını bulsunlar!!!

yalnız stashine talibim. Bide üstündeki armora. Silaha uygun karakterim yok ama yaparız bi tane..

LANET OLSUN DOSTUM BÜTÜN MALVARLIGIMI 10M DİYAPLO PARASINA DEĞİŞİRİM.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 sayfayı okuyunca içim acıdı ya.

lvl 100 cap'i olan bir oyunun open betasında level 77 contentle level 90 olup (map başına 1.5% exp ile kasarak) ondan sonra endgame "olmamış" demek de süpermiş. oyunda şu an 3.5 act var, hedeflenen 10 act. no life oynayıp ondan sonra "bitti" demek olmamış. no life oynadığın her oyunda bir duvara çarparsın. 3 ay gitmesi beklenen contenti 10 günde bitiriyorsan ona developerların yapabileceği şey yok.

hack n slash'de olabilecek en mükemmel endgame'e sahip şu an oyun. d3 ile kıyaslayan insanlara lafım yok, tek ortak noktaları hack n slash olmaları. PoE'deki oyuncuyu bekleyen zorluk seviyesi ile d3'deki zorluk seviyesi, endgame birbirinden o kadar alakasız ki. d3 kötü demiyorum, d3'de kendi çapında güzel bir oyun. fakat PoE ile cidden aynı kulvarda bile değiller ki çok farklı kesimlere hitap ediyolar zaten.

karakter gelişimini hissetmek isteyen, yapılan seçimlerin bir anlamı olmasını isteyen, challenge arayan adama hitap eden bir oyun ve endgame. d3 de son levela gelip kredi kartını girdikten sonra godmode no challenge paragon level kasmaktan zevk alan insan alıyordur, kişisel tercihidir. PoE'de karakterin pasif seçimleri, gem buidleri, supportları, itemization'ı ayrıca player yenetekleri herşey tek tek fark ediyor endgame'de. çeşitliliğin sonu yok. bu benim bir oyunda aradığın niteliktir. senin için değildir. sen rahat, laidback bir deneyim istiyosundur kredi kartını girer diablo 3 de bu deneyimi yaşarsın.

ayrıca oyunun hala bir çok tweak'e ihtiyacı var, bunların hiçbiri "oyun olmamış" denebilecek seviyede değil. girdiğim map'de saçma sapan prefix suffixler denk geldiyse bosslar sapıtabilir. böyle olmayan durumlarda sapıtık şeyler yok mu? var. düzeltmesi 2 rakamı değiştirmekle oluyor fakat bu sapıtmaların. oyun mekaniğinde veya kemik seviyede olan sorunlar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Betayız ama biz daha lölölö diyorlarda IRL money shop açtıysan beta falan değilsin kardeşim. OpenBeta sadece bahanen oluyor saçma salak buglara sistemlere.

Şu cümlende ciddi olduguna inanmıyorum kimse sana kardesim betadayız oyna diye zorlamıyor ki ya da shopum var almak zorundasın da demiyor.Çıkmamıs oyunun,cıkmamıs bir sürü actine e ragmen end game olmamıs demek ne ya da betada buglar var bahane işte demek de aynısı.Zaten betanın amacı bu.Şahsi olarak eleştirmiyorum da neyse anladın demek istedigimi bence bu konuda yanlıs düsünüyorsun net.

Mesela ben su anda 57 im merciless bittiginde bi kac map yapıp bırakıcam oyunu yeni act beklemeyi düsünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

biyerlerde biri yazmıştı 8.5k canı olupta bosstan 9k+ 1 shot yemiş. O arkadaşın armordan gelen phsycl reduction u kaç bide endurance kullanıyormu ? merak ettim.

çünkü emdurance baya bi sağlam dmg reduction veriyor armorunda yüksekse %55 armordan ulaşsan %35 de endurancedan (7 stack) %90 fiziksel hasar düşüşü çok etkili olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

armor sadece pyiscal değil tüm damagelara reduction verir, yani önce ilk evade edersen edersin edemez isen resistden geçer, sonra armordan geçer öle yersin damagei.

100 vuruosa lightening 75 resist oldumu 20 vurur armorda yüzde 60 damage reduction yapiosa 12de orda gider 8 damage yersin işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...