Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

projetile, attack, support diyor.

attacklar physical sayılıyor (spell sayılmıyor demek mi daha doğru?). senin dediğinin olması için,

projectile, spell, support demesi gerekirdi.

gayet haklı olarak düşmüssün o yanılgıya hatta ben build bile değiştiriyordum, ondan sonra "olamaz lan cıvkı çıkar" dedim kendi kendime ve foruma bakınca olmadığını gördüm hehe.

kısaca : projectile şartlı durumlara sahip olabilen bir şey. elemental damage ve weapon elemental damage gibi düşün. attack projectile, spell projectile.
Sosyal ağlarda paylaş

yol yakinken birakmak en temizi,oyunun forumlarina yazan tiplerin(suursuzca 7/24 ggg savunanlari diyorum) beyin yerine,omurilik sogani kullandiklari icin,pek takmamak lazim onlarida..

1 sene sonra filan belki birseyler rayina oturur,hala ufakta olsa bir umidim var oyun icin,o kadar yasadiklarima ragmen sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun guzel,ona lafim yok.hatta suan kendimi zor tutuyorum oynamamak icin ama guvenim kalmadi adamlara,dun gece ki olaydan sonra direk son nokta oldu benim icin.

GGG tarafindan guven verici hic birsey gelmiyor ki,chris'in kici basi ayri oynuyor.yaptiklarini,jay wilson yapsaydi yer yerinden oynardi sdsfds

neyse ilerde duzelir,biraz daha tecrube kazansinlar hele,biraz da gozleri doyacak kadar para kazandiklarinda tamamdir(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

party'de daha fazla geliyor ya. the ledge'de ben tek başıma yavaş yavaş kasarken public kuruyordum, millet gelince çok daha hızlı exp geliyordu üstelik yaratıkları kesme süresi de yaklaşık aynıydı.

emin olmak için tur sayısı-tur için geçen zaman-toplam gelen exp
şeklinde denemek lazım ama
Sosyal ağlarda paylaş

etki ediyor bowdaki increased elemental damage, diğer itemlar için de eder.

bu arada exp için şöyle diyor wiki

said:
Being in an area with a party member grants you a 30% experience bonus. Monsters give +50% base XP for every party member after the first. Experience is only shared with other players who are near you (roughly two screens). Monsters are still made harder by players elsewhere on the level. Only party members actually in the instance count toward getting XP. If one member is in town he gets no XP.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...