Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sünnet olmasaydım lan vol 2

Chemical

Öne çıkan mesajlar

şu konuyu küçümseyenlere hayretle bakıyorum. Vücut bütünlüğünüzün özgür iradeniz dışında bozulmasına nasıl normalmiş gibi bakabiliyorsunuz ki? doktor sana sormadan sana bi tedavi uygulasa gidip dava etmez misin? "amaan çok sorun değil alt tarafı artık işaret parmağım o kadar da iyi hissedemicek dokunduğum şeyleri", ya da "alt tarafı artık yediklerimden tat alamıcam" falan mı diceksiniz?

her konuda "kadının orgazmı erkeğinkinden 7 kat fazlaymış bikbikbik" diye konuşmayı biliyosunuz, sebebi burda işte kabul etmek istemeseniz de.

hadin hep beraber anamızı babamızı ve bütün bir toplumu dava edelim! sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

Böyle bir upgrade çıkarmış dallasdaki amcamız, az önce ulaştı taktım evet çok daha iyi, baya güzel oturuyor biraz küçük geldi gibi ama kurtarıyor, baya rahatlattı, bölece restoration süresini tüm güne çekmeyi düşünüyorum.

bi de gece için retainer aldım onu da denicem.

pardon,

bu ne abi?
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene olucakmış yalnız 2013 feb açmışım topici, vay be.

Ya gelişme var, ama bu 4-5 sene süren bir şey, baya long term bi olaydı yani.
Foto çekseydim başta sonda iyi olurdu herhade.
Da şöyle bişey oldu, bu esnada ben 22 kilo falan verdim, o yüzden oluşan derinin bir kısmı geriye çekildi, pubic yerin altındaki yağ eriyince.

Ama çüküm daha büyük duruyor çok kilo veridiğim boşa gitmedi yani uzattığım deriler, gene çüke gitti yani devlete gitmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Black-ice said:

kilo vermek hakaten çükü büyütüyormuş. kasık yağlarını eritmek daha doğrusu. haydar dümen diyor (tu)

yok bee, göbek falan azalınca mal daha bir ortaya çıkıyor kazık gibi işte, ona kalan deri rahatlıyor falan. yoksa malın içinde süngerimsi kemik var, sitsen büyümez mal

benimki genel olarak 16-17 takılıyor ama çoook arada cidden 20 ye kadar çıktığı oluyor lan. bunun sebebi nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Black-ice said:

kilo vermek hakaten çükü büyütüyormuş. kasık yağlarını eritmek daha doğrusu. haydar dümen diyor (tu)

yok bee, göbek falan azalınca mal daha bir ortaya çıkıyor kazık gibi işte, ona kalan deri rahatlıyor falan. yoksa malın içinde süngerimsi kemik var, sitsen büyümez mal

kemik falan yok canım naptın
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

"Tatar Ramazan" said:

Black-ice said:

benimki genel olarak 16-17 takılıyor ama çoook arada cidden 20 ye kadar çıktığı oluyor lan. bunun sebebi nedir?

hayal gücün
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Shean said:

"Tatar Ramazan" said:

Black-ice said:

hayal gücün

+ hatunun hayal gücü

deal with it : DDDD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...