Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sünnet olmasaydım lan vol 2

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Chemical said:

chrome said:

sünnet olunca aids bulaşma riski azalıyor. öbür türlü pipinin başındaki kısmı hayvanlar gibi sokup çıkartmaya başlayınca gaza gelip seks esnasında, çok seri bir şekilde oradaki kılcalları patlatıyorsun. kanamalar başlıyor. görünebilir düzeyde bile. sonra welcome to std.

sünnet iyidir abi. sırf şekil yapıcam bunu da yaptım diyicem diye uğraşacaktıysan.
http://www.youtube.com/watch?v=EGU0l8trYXY
şunu kullansaydın abi. hem boyu da uzardı orantılı bir şekilde. tatlı su yılanını kral kobraya dönüştürür holştaynları daha mutlu edersin.

ya burada hiv testi diye bişey var onu yaptırıyorsun iki taraflı, bedava, aids olmuyorsun, daha mantıklı değil mi mesela, condom kullanmak istemiyorsan test yaptırmak, riski azaltıyo olsa bile dörtbeş kondomsuz seviş o riski geri getiririm ki ben yani.
Gece barda tanıştığın kızla birlikte olmak için hiv testi mi isteyeceksin gerçekten?

Evlenmeden olmaz diyorsan gerçi sağlık raporu istiyolar, orda sorun olmaz.

e öyle durumda kondom var
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

sünnet olunca aids bulaşma riski azalıyor. öbür türlü pipinin başındaki kısmı hayvanlar gibi sokup çıkartmaya başlayınca gaza gelip seks esnasında, çok seri bir şekilde oradaki kılcalları patlatıyorsun. kanamalar başlıyor. görünebilir düzeyde bile. sonra welcome to std.

geçen gün sormuştum ancak bir cevap gelmedi. bu bilginin kaynağı neresi?
Sosyal ağlarda paylaş

neden ibne olmayı seçmedin askerden kaçmak için peki? ibnelik fikri hoşuna gitmedi mi? ya da denedin de olmadı mı? ya da başka türlü mü çürük almaya çalıştın? ibnelik tercihlerin içinde olmadı mı çürük alma konusunda? niçin askere gittin abi?
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

neden ibne olmayı seçmedin askerden kaçmak için peki?

Bir arkadaşımın canı çıktı bu yoldan çürük alana kadar, hafif makyaj falan yapıp heteroların gözündeki generic gay imajında takılır gibi yapması gerekmiş ki hiç öyle bir adam da değil. Bildiğimiz yurdum insanı.

Gay tabi bu adam gerçekten de, o kısım numara değil sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...