Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sünnet olmasaydım lan vol 2

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir upgrade çıkarmış dallasdaki amcamız, az önce ulaştı taktım evet çok daha iyi, baya güzel oturuyor biraz küçük geldi gibi ama kurtarıyor, baya rahatlattı, bölece restoration süresini tüm güne çekmeyi düşünüyorum.

bi de gece için retainer aldım onu da denicem.
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara düşünmüştüm sünnet konusunu. daha doğrusu "çocuğu sünnet ettirmek mi ettirmemek mi?" konusunu. türk erkeklerinin %100'ünün sünnet oluyor olması, "rooaaa oğlum ERKEK oldu, ADAM OLDU ADAAAAAMMMM" gazı, ilkokulda "feridun sünnet olmuş./o ne lan?/ıı ya erkek olmuş işte ya/haaa. e biz değil miyiz?/bilmem, değilmişiz demek ki." mantığı.

şimdi yaptırsaaaam bu tezgaha katık etmiş olacağım çocuğu. yaptırmasaaam bi damlacık çocuktan gelebilecek "baba ben erkek değil miyim, niye sünnet olmuyorum?" sorusu... gerçi insan gibi bir "bak bu geri dönüşü olmayan bişiy ve büyüyünce kendi kararını vermen lazım bla bla" konuşmasıyla counter'lanabilir gibime de gelmiyor değil. ama öte yandan cinsellik insanın kişiliğinin en temel parçalarından (süper kolay sömürülüyor oluşundan belli) olduğu için çocuk o kadar kolay "eyvallah babuş" çekmez belki de. toplum baskısı ftw

sonra "ohoo tr'deki cinsellik komple sorun. sünnete gelene kadar bin tane sıkıntı var." deyip erkek çocuğum olana kadar rafa kaldırdım mevzuyu.

edit: aslında şu post'a "ettirmek/ettirmemek" diyerek, çocuğun 0 söz hakkı olduğunu belirterek başlamamdan belli sıkıntının büyüklüğü. e çocuk olduğu için zaten kafa basmaz = "hele bi dur, büyüyünce anlarsın"
Sosyal ağlarda paylaş

cocukta pipi muhabbeti ortaokulda baslasa, ben niye sunnet olmuyorum sorusunun cevabini kendisi cok iyi anlasa bile birisine sunnet olmuyorum cunku x y diye aciklama yaptigi anda babayi alir. butun okulda duyulur. cocugu ezerler.
o yasta oyle bi baskinin altindan kalkabilecek bi psikoloji, karakter yok kimsede. en iyi doktoru bulup ona yaptirtmak lazim.
zaten ben anlamadim problem nerde. mis gibi pompaliyosun yok derisiydi yok kafasiydi diye dusunmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

cocukta pipi muhabbeti ortaokulda baslasa, ben niye sunnet olmuyorum sorusunun cevabini kendisi cok iyi anlasa bile birisine sunnet olmuyorum cunku x y diye aciklama yaptigi anda babayi alir. butun okulda duyulur. cocugu ezerler.
o yasta oyle bi baskinin altindan kalkabilecek bi psikoloji, karakter yok kimsede. en iyi doktoru bulup ona yaptirtmak lazim.
zaten ben anlamadim problem nerde. mis gibi pompaliyosun yok derisiydi yok kafasiydi diye dusunmeden.

ya çocuk daha zeki çıkarsa diğerlerinden, anası babası çükün kestirilmesine karşı ama genede sünnet düğünü yapıcaz, kestirmeden oyuncakları alıcam'ı ortaya sürse bence alır ki döer
Sosyal ağlarda paylaş

sünnetin cinsel ilişkide erkeği olumsuz etkilediği konulu bir çok yazı okudum ben de sizler gibi. erkek çocuğum olsa yaptırmazdım. ona nasıl açıklardın bu durumu sorusuna gelince de küçükken "sen peygamber sünnetlisin(dini inancına karışmayacağım için)"derdim. Büyüdüğü zaman da zaten ya kendisi öğrenirdi neden sünnet yaptırmadığımı ya da gelip bana sorarsa aynen anlatırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...