Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

oyunu şimdi oynayamayacağım, temmuzdan sonra oynarım nasip olursa; ama kafama takılan bir nokta var witcher 2'de oyunun ortasında yaptığımız seçime göre oyun tamamen değişiyordu. witcher 3 hangi seçimi esas alıyor. witcher 2'deki seçimlerimiz oyuna yansıyor mu? çünkü epey farklı sonlar olabiliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

oyunu şimdi oynayamayacağım, temmuzdan sonra oynarım nasip olursa; ama kafama takılan bir nokta var witcher 2'de oyunun ortasında yaptığımız seçime göre oyun tamamen değişiyordu. witcher 3 hangi seçimi esas alıyor. witcher 2'deki seçimlerimiz oyuna yansıyor mu? çünkü epey farklı sonlar olabiliyordu.

oyuna başlarken witcher 2 save dosyanı seçiyorsun. otomatik görüyor witcher 2 save'leri sistemde duruyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

http://www.gamespot.com/articles/what-the-choices-of-the-witcher-2-mean-in-the-witc/1100-6427400/
şöyle bir şey buldum. hiç save aktarmasak oyun hangi witcher 2 sonunu esas alıyor bilen var mı?

save aktarmadan da seçebiliyorsun witcher 2 de yaptıklarını new game dediğinde simulate witcher 2 save dersen.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni oyun 10 dakkada bir sürekli desktopa atıyor. Arkada sesler vs devam ediyor. Tekrar witchera tıklıom hatta dialog sırasında 1-2 ye basınca konuşmalar da devam ediyor ama oyunun görüntüsünü tekrar açamıyorum. Kapamak zorunda kalıyorum. Var mı böyle bi sorun yaşayan? Grafikleri vs. de düşürdüm belki o yüzdendir diye de olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeşke konsolcular kendi bölümlerinde başlık açıp tartışsa, ama bölüm başkanımız ihanet ve hıyanet içinde olduğundan kovmuyor onları =/

Bende 2 defa alttabda çöktü oyun var orda bi sıkıntı, hbao ve hairı kapatınca da 58-60 fps gidiyor. Çok gimmicky ayarlar, ya da benim 1080p ekran bunları kaldıracak özellikte değil arada pek fark göremedim.

Kermitim griffin için quen kullan bol bol, yerdeyken 3 vuruştan fazlasına kasma counter attack yersin, dodge dostumuz her zamanki gibi. Xeşke dodge staminadan daha fazla yese bu arada, yine pata küte sağa sola atlayarak kesiyoruz herşeyi tam bi aksyon combatı meh
Sosyal ağlarda paylaş

Griffin bende çok kolay öldü,

Thunderbolt yapın, quen açık olsun , bende sword serpent silver sworddu yanlız gittim o recipeleri buldum. O sword vurdu mu oturtuyor :D

Bütün haritayı gezdim, tüm ? yerleri açtım bazı ağaçların kavuğunda bile saklı şeyler var adamlar heryere birşeyler koymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...