Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Benim kart da ortada ama maksimumda oynanması gereken bi oyun sonuçta, taviz veremem :p

Bu arada ekran kartını yenileme masrafıyla (bir iki ilave de çıkacağını düşünürsek) aynı parayla ve hatta daha azına PS4 alınabilir çok mantıklı :D

Yahu bi bende mi yok PS4 diyecem ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

Üntermenşın beyanatlarını ciddiye almayınız, sırf bunun için Evga970 bilmemneli sistem topluyorum. Keza elitedir star citizendır bunlar için de sistem gerekiyor olacak.

Obligatory pic

http://img.photobucket.com/albums/v616/axedice/pati/masterrace2_zps1bc052ff.png
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Lel

Requisition questleri optional, sadece power farm edeceksen yapıyorsun yoksa bırakıyorsun ama inatla aynı şeyi söylemeye devam edeceksin sanırım.

nasıl bir kafa su.

bir tam ekmek parası oduyorsun, tadı kotu diyince 3 dilim ye kalanını bırak diyorlar. ya adam gibi tamamını iyi pişirsin, ya da parasını az istesin benden o zaman.

inquisition baslıgında degiliz. sevmiyorum mmo grind kafasını. preorder yaptıgım hevesle bekledigim oyun. burda rahat bırakın bari be.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

quixef said:

Lel

Requisition questleri optional, sadece power farm edeceksen yapıyorsun yoksa bırakıyorsun ama inatla aynı şeyi söylemeye devam edeceksin sanırım.

nasıl bir kafa su.

bir tam ekmek parası oduyorsun, tadı kotu diyince 3 dilim ye kalanını bırak diyorlar. ya adam gibi tamamını iyi pişirsin, ya da parasını az istesin benden o zaman.

inquisition baslıgında degiliz. sevmiyorum mmo grind kafasını. preorder yaptıgım hevesle bekledigim oyun. burda rahat bırakın bari be.

Hocam sen Skyrim de de o Aurora sisteminin getirdiği questleri veya Dark Brotherhood questline bitince gelen random öldürme questlerini falan günlerce farmladın o zaman content diye.

Requisition questlerinin Skyhold da parayla influence satan vendordan bir farkı yok, zaten birini teslim ettikçe yenisi açılıyor hemen. Bitmiyorlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

skyrim de o questler inquisition gibi contentin neredeyse yuzde 70 ini olusturmuyor yahu. ustelik hayvan gibi modlanan oyun. atıyorum 10-15 quest modu, ben ne istersem content o oluyor.

bana resmen mmo zone unda 3-4 lu packler halinde anlamsız bir bicimde serpiştirilmiş kafanıza random spawn eden mmo-mob-pack dizaynını savunmayın. npc ler 4 lu packler halinde mal mal aynı yerde dikiliyorlar, yanlarına gidip pulluyorsunuz resmen.

skyrim yapılalı yıllar oldu, random encounterları, dolasan npc leri, bandit camplerini, wilderness a sacılan npc leri falan dusununce inquisiton hede hodo falan deme, carpılırsın valla. vanilla hali bile kıyas kabul etmiyor, modlu hali zaten agzını burnunu kırar bioware in ucubesinin.

ne meraklıymışsınız offline mmo ya. loot icin mob grindlemeye. craft icin yerden ot cop toplamaya. ben oyunlarda craft daha cok olsun diye yırtınan adamım, ulan 2 adım gitmekten yerden ot toplamaktan zone da queste varamıyorum, mıntıka temizligi yapan emir eri ramazan gibi sürekli egilerek dolaş. bir de animasyonları kesemiyorsun falan, sacma sapan bir motor. beni bile soguttular lan. 15 sene once EQ da, 5 sene once WoW da yapıyorduk biz o işleri. ne işi var single player rpg de mmo tipi grindin mmo tipi craftingin?

hayır, inquisition konu başlığından kaçtım, burada da esir alıyorsun arkadaş. bırak yakamı.

niye yapıldı o yorum? witcher da benzer bir dizayn çıkabilir şüphem var dedi birisi. konuyu, fikri tartışmaya açan da ben degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Benim kart da ortada ama maksimumda oynanması gereken bi oyun sonuçta, taviz veremem :p

Bu arada ekran kartını yenileme masrafıyla (bir iki ilave de çıkacağını düşünürsek) aynı parayla ve hatta daha azına PS4 alınabilir çok mantıklı :D

Yahu bi bende mi yok PS4 diyecem ^_-

1 yıl içinde ps4 oyunlarına verdiğin fazladan para ile 2. pc toplarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartı için fan alabilir belki?

şu an 2015'de çıkacak en iyi 3 oyunu preorder versem bile ps4 brotherhood sayesinde $80 oluyor.

dün $30'a destiny aldım ve 2 kişi yardırıyoruz şu an, kardeşlik güzel şey.

edit: ps+ ile gelen bedava oyunları yazmıyorum, şu an bir tanesi vatan bilgisayarda 235tl sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...