Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdonun yeni sevgilisiyle bir anım :)

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

Raistllin said:

Şimdi dostlar sabah internette görünce şaşırdım,ben mudanyada yaşıyorum doğduğumdan beridir,bu zeynep ece akengin'de mudanyalı ve 92 li bir hatun,babasınında sahilde çok güzel bir balık lokantası var,neyse 6 ay önce bu hatuna yazdım kardeşimin arkadaşı(kardeşim de izmir yaşar üniversitesinde okuyo) hem mudanyalı hemde aynı üni olunca baya samimi oluyosun doğal olarak,tabi hatunla buluşmadır falan derken 3-4 kez buluştuk sonra baktım bu kızla çok iyi anlaşıyoruz fakat sen benim yanıma yaklaşamassın havasıyı veriyor sürekli,bende zaten bu tiplerden sıkıldığım için koy g..ne rahvan dedim..Aradan 6 ay geçiyor ve
şimdi bu haberi görüyorum adalet mi lan bu ?

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=65379&rid=2368&p=1

Dipnot:Ne çok tipsizim,ne de çok fakirim,ikiside ortalamanın biraz üzerinde.(ama idodan tipsizim)

ve böyle bir bayanla çıktın ? impossible.
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu hatunlar ne salak, aynısını tuba ünsalda yapmıştı. her bir tarafına bu mustafa sandalın adını sanını kazıtmıştı, ne oldu? mirsad eniştesi oldu mustafanın,bizim tubada o dövmelerin izleriyle yaşamaya devam...lan hiçbir başkasının ve hem de sonunun ne olacağı 100% belli olan bir ilişkideki adamın-kadının ismi vücuda kazınır mı? ama bu hatun diğerlerinden akıllı olup geçici dövme yaptırdıysa o ayrı B)-
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

kanka ben bu hatundan daha güzel hatunlarla da çıktım ama bu hatunla çıkamadım evet arkadaşın dediği gibi bu hatun üstten bakıyodu,şöyle birşey var sen bu bakış açınla hayata bakarsan hep çirkin kızlarla çıkmaya mahkum olursun,kıza bu çok güzel bu bana bakmaz dersen zaten 3-0 geriden başlarsın maça,piyasada artık güzel kız fazlalığı var ama dolu erkek fazlalığı yok böyle düşün bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

forum mühendis ağırlıklı olduğu için kafada yerleşmiş 10 adama 1 kız düşer denklemini.

aynen kastım bu zaten,üniversitede öyle bir ortama düşüyosun ki mühendis isen(ki bende böyleyim) zannediyosun ki hayatın boyunca o iibf'deki elemanlar hep o güzel kızları ayarlıcak sen ise hep o hayatın boyunca çirkin diye tabir ettiğimiz bıyıklı kızlara bakıcaksın,kızlar erkek'te tipi bi yere kadar arıyo bi saatten sonra ona verebildiğin güven ve bağlanma duygusunu istiyolar başka bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Llama said:

şu yaptığın espirileri birde ortamlarda yapsan
kızlardan geçilmez etrafın

abi kızlar esprili erkekleri sever iyi hoş da, başlıktan da anlaşılacağı üzere kızlar cüzdana tapıyor

sendeki cüzdan bende olsa varya kırtasiye şimdiye bar olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

-Deno- said:

kanka ben bu hatundan daha güzel hatunlarla da çıktım ama bu hatunla çıkamadım evet arkadaşın dediği gibi bu hatun üstten bakıyodu,şöyle birşey var sen bu bakış açınla hayata bakarsan hep çirkin kızlarla çıkmaya mahkum olursun,kıza bu çok güzel bu bana bakmaz dersen zaten 3-0 geriden başlarsın maça,piyasada artık güzel kız fazlalığı var ama dolu erkek fazlalığı yok böyle düşün bence :)

aynen kanka
Sosyal ağlarda paylaş

olm nerede güzel kız fazlalığı var? çoğu güzel sandığınız kız ağzını açıp konuşmaya başladığı zaman tüyleriniz diken diken oluyor. kızların çoğu makyaj, erkekleri kandırmaya yönelik sütyen-don-türlü iç çamaşırı, ayakkabılar ile lolita görüntüleri sergiliyorlar. erkekler de kanıyor sanırsam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...