Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdonun yeni sevgilisiyle bir anım :)

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

Şimdi dostlar sabah internette görünce şaşırdım,ben mudanyada yaşıyorum doğduğumdan beridir,bu zeynep ece akengin'de mudanyalı ve 92 li bir hatun,babasınında sahilde çok güzel bir balık lokantası var,neyse 6 ay önce bu hatuna yazdım kardeşimin arkadaşı(kardeşim de izmir yaşar üniversitesinde okuyo) hem mudanyalı hemde aynı üni olunca baya samimi oluyosun doğal olarak,tabi hatunla buluşmadır falan derken 3-4 kez buluştuk sonra baktım bu kızla çok iyi anlaşıyoruz fakat sen benim yanıma yaklaşamassın havasıyı veriyor sürekli,bende zaten bu tiplerden sıkıldığım için koy g..ne rahvan dedim..Aradan 6 ay geçiyor ve
şimdi bu haberi görüyorum adalet mi lan bu ?

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=65379&rid=2368&p=1

Dipnot:Ne çok tipsizim,ne de çok fakirim,ikiside ortalamanın biraz üzerinde.(ama idodan tipsizim)
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

kız güzelmiş

abi hem çok güzel hemde öyle kaşar falan değildi konuşmaları falan bende öyle bi izlenim bıraktı,ama benim arabam puntoya değilde mercedeslerde görüyomuş kendini anladığım kadarıyla :) bir de işin şöyle bir yanı var babasının sahibi olduğu erol balık mudanyada tektir ayda tahmini 20-25 bin lira civarında geliri olan bir yer ve tek çocuk.Ah be kızım sen gerçek aşkını bulsana niye yalan işlerin peşinden koşup kendi güzelliğine yazık ediyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

Fistan said:

kız güzelmiş

abi hem çok güzel hemde öyle kaşar falan değildi konuşmaları falan bende öyle bi izlenim bıraktı,ama benim arabam puntoya değilde mercedeslerde görüyomuş kendini anladığım kadarıyla :) bir de işin şöyle bir yanı var babasının sahibi olduğu erol balık mudanyada tektir ayda tahmini 20-25 bin lira civarında geliri olan bir yer ve tek çocuk.Ah be kızım sen gerçek aşkını bulsana niye yalan işlerin peşinden koşup kendi güzelliğine yazık ediyosun

mutlu olamazsin böyle kizla salla gitsn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...